1
Ürünler

AquaTrio Elektrikli Süpürge ve Temizleme Sistemi

3'ü 1 arada, Üçlü Hızlandırma Teknolojisi, Aqua Cyclone, Tüm sert zeminler FC7070/01

Sıkça Sorulan Sorular

Philips AquaTrio cihazımda zemin temizleyicisi/ılık su kullanabilir miyim?

Temiz su haznesindeki suya bir miktar sıvı zemin temizleyici ekleyebilirsiniz.

Dikkat:

Özel olarak tavsiye ettiğimiz bir sıvı zemin temizleyici yoktur. Zemin temizleyici eklemek istiyorsanız, suda çözünebilen bir temizleyici kullanın. Sert zemininize uygun az köpüren veya köpürmeyen bir zemin temizleyici kullanın.

Dikkat:

Hasar oluşmasını önlemek için su haznesine mum, yağ veya zemin bakım ürünleri gibi suda çözülmeyen maddeler koymayın ve cihazın bu gibi maddeleri içine çekmesine izin vermeyin. Temiz su haznesine asetik asit (sirke) veya kireç giderici ürünler koymayın ve cihazın bu gibi maddeleri içine çekmesine izin vermeyin.
Sıvı zemin temizleyici kullanmak istiyorsanız, öncelikle temiz su haznesini suyla doldurun. Ardından temizleyici şişesinin üzerinde belirtilen miktarda sıvı zemin temizleyici ekleyin. Temiz su haznesi kapasitesi 700 ml olduğundan, sadece birkaç damla eklemeniz yeterlidir.

Maksimum kapasite göstergesi

Temiz su haznesinde ılık su kullanabilir miyim?

Evet, su haznesine 35 °C'ye kadar ılık su veya soğuk su doldurabilirsiniz.

Ilık veya sıcak su kullanmak size kalmıştır. Günlük ıslak silme işlemleri için kullandığınız suyla aynı sıcaklıkta su kullanabilirsiniz.

Dikkat:

Bu cihaz için normal musluk suyu kullanabilirsiniz. Cihazın içindeki su ısıtılmadığından, cihazın içinde kireç oluşmaz. Dolayısıyla saf su kullanılması gerekmez. Bununla birlikte, saf su kullanmanızda bir sakınca yoktur.

Su türü

Bu sayfadaki bilgiler aşağıdaki modeller için geçerlidir: FC7070/01 .

Sorunuza cevap verildi mi?

Verilmediyse bizimle iletişime geçin.