1
Ürünler

Multigroom series 7000 9'u 1 arada Baştan aşağı düzeltici

5 başlık ve 4 tarak, kablosuz, duşta kullanılabilir, cilt dostu bıçaklar, 50 dk. kablosuz kullanım/1 saat şarj QG3381/15

Sorun giderme

Philips burun kılı alma makinem çalışmıyor

Philips Burun Kılı Alma Makineniz açılmaz veya iyi bir performans göstermezse bu sorunu çözmek için sorun giderme önerilerimizi deneyin.

Kesme ünitesi tıkanmıştır

Burun kılı alma makinenizin kesme ünitesi kir veya kalıntılar nedeniyle tıkanmış olabilir. Bu da makinenin açılmasını veya düzgün bir şekilde çalışmasını önleyebilir. Aşağıdaki talimatları uygulayarak cihazınızı temizleyin.

  1. Burun kılı alma makinenizi kapatın.

  2. Burun kılı alma makinenizin başlığını sıcak suda yıkayın.

  3. Makineyi açın ve kalan kılları temizlemek için başlığı bir kez daha yıkayın. Ardından cihazı tekrar kapatın.

  4. Başlığı musluk suyunda yıkamak yeterli gelmezse bir bardak ılık su içinde birkaç dakika bekletin. Makinenin sapını suya daldırmayın. Bu, iç mekanizmaya zarar verebilir.

  5. Dikkatlice sallayarak fazla suyu giderin ve makineyi kurumaya bırakın.

En iyi sonuçları elde etmek için Philips Burun Kılı Alma Makinenizi her kullanımdan sonra temizleyin ve başlığını her altı ayda bir, bir damla dikiş makinesi yağıyla yağlayın.

Philips Burun Kılı Alma Makinesini temizleme

Pil tükenmiştir

Burun kılı alma makinenizin pili bitmiş olabilir. Bu sorunu çözmek için pili yenisiyle değiştirin. Pili değiştirirken pilin + ve - kutuplarının doğru yönde olduğundan emin olun.

Yukarıdaki önerileri denediğiniz halde burun kılı alma makineniz hala düzgün bir şekilde çalışmıyorsa daha fazla yardım almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Pil - Philips Burun Kılı Alma Makinesi

Bu sayfadaki bilgiler aşağıdaki modeller için geçerlidir: QG3381/15 , NT1150/10 , QG3380/16 , NT9130/16 . Daha çok Daha az

Aradığınız bu değil mi?

Sorunuza cevap verildi mi?

Verilmediyse bizimle iletişime geçin.