Innovation and you

Sağlıklı ve beyaz bir gülüş için yenilik

Philips Sonicare.

Dişlerinin kötü göründüğünü düşünen insanlar, zaman içinde ağızlarını gizlemeye başlar. Yani ağızlarını daha az açıp daha az gülümserler.

25 yıllık meslek deneyimine sahip Tokyolu diş hekiminin gördüğü birçok hasta bu gerçekle yüz yüze: Hepsi görünüşlerinin tüm tavırlarını etkileyeceğinden, hatta zaman içinde çevrelerindeki dünyayla kurdukları ilişkiyi bile değiştirebileceğinden endişe ediyor.

Kliniğimizde tüm hastalarımızı Philips Sonicare ürünlerini kullanmaya teşvik ediyoruz."

 

Tomoyoki Shimizu

Diş Hekimi, Tokyo

Diş hekimi, periodontal (diş eti) sorunları olduğu için dişlerini kaybetmek üzere olan ve başka kimse bu soruna çözüm bulamayacağı için kendisine sevk edilen birçok çaresiz hastayla karşılaştı. Deneyiminden aldığı güvenle asla vazgeçmeyen diş hekimi, bu hastaları tedavi etmesinin yanı sıra evde de Philips Sonicare ürünlerini kullanarak kendi diş bakımlarını sürdürmeye teşvik ediyor. Philips AirFloss, dişlerin arasını temizlemeyi daha kolay ve daha az zaman alan bir işlem haline getirmek için tasarlandı. Böylelikle bu cihazı daha fazla insan kullanabilecek ve insanların diş eti sağlığı daha iyi seviyelere ulaşacak. Diş hekimi, Sonicare ürünlerini güvenle önerebileceğini biliyor.

Sonicare AirFloss, manuel diş fırçasıyla birlikte kullanıldığında diş eti iltihabı ve diş eti kanamasını önemli ölçüde azalttı

Katılımcıların %86'sı Philips Sonicare Airfloss kullanımının diş ipi kullanmak kadar kolay olduğunu belirtti.

 

Alıntı: Philips Sonicare AirFloss'un interproksimal diş plağı ve diş eti iltihabı üzerindeki etkisi, 2011

Dünya genelinde yetişkinlerin yüzde kaçında diş çürüğü bulunuyor?

Yetişkinlerin neredeyse %100'ünde diş çürüğü bulunuyor. Buna ek olarak, okul çağındaki çocukların %60-90'ında da diş çürüğü bulunuyor. Alıntı: Dünya Sağlık Örgütü: Ağız sağlığı özeti