Innovation and you

Geleneksel malzemeler

Düzenli olarak sebze yemenin sağlığa yararlı olduğu biliniyor. Philips Çorba Ustası ile kısa sürede besleyici sebze çorbaları hazırlayabilirsiniz.

Çorba Ustası, yeniliğin insanların hayatında nasıl fark yarattığını gösteren mükemmel bir örnektir. Philips Çorba Ustası, taze malzemeleri kolaylıkla ve sadece dakikalar içinde sağlıklı bir yemeğe dönüştürür.


Aşçı ve kafe sahibi Berna Güvenç ile şehrin koşuşturmasından kırsal kesimin sakinliğine yaptığımız bu yolculukta, Türk mutfağının vazgeçilmez yemeklerinden çorba yapımını Berna Güvenç'in annesinin özel tarifiyle öğrenmek üzere en taze sebzeleri arıyoruz.

Kafemde sağlıklı ve lezzetli yiyecekler sunmak benim için oldukça önemli. Çünkü artık sadece kendim için yemek yapmıyorum. Misafirlerim için ve daha da önemlisi ailem için yemek yapıyorum."

 

Berna Guvenc

Kafe sahibi

Akıllı Çorba Ustası, malzemeleri sizin için doğrar ve öğütür ve doğru miktarda suyla pişirir. Böylece lezzetli çorbanız yarım saatten kısa bir sürede hazır olur. Bu, Philips'in anlamlı ve zaman kazandıran yeniliklerle nasıl fark yarattığının, hatta insanın hayatını nasıl daha sağlıklı bir hale getirdiğinin bir örneğidir.