Innovation and you

Ofis hayatının canlı geleceği

İş ortamını değiştiren bir LED aydınlatma sistemi.

Hepimiz iş yerinde daha fazla ilham almak, öğleden sonra gelen yorgunluk ataklarından kurtulmak ve özellikle karmaşık projeler üzerinde çalışmanın akıllıca yollarını keşfetmek isteriz. LED'lerin çalışmak için daha az enerji gerektirmesi nedeniyle akıllı bir LED aydınlatma sistemi, hem maliyet tasarrufu sağlıyor hem de çevreye verilen zararı azaltıyor.

Şanghay'da bulunan AkzoNobel, dünyanın en büyük boya ve kaplama şirketlerinden biri. Şirket, Philips'in gelişmiş LED aydınlatma sistemlerinden birini kurduktan sonra, ofiste olağanüstü değişiklikler fark edildi. İnsanlar birbiriyle daha olumlu bir biçimde etkileşim kuruyordu.

Philips aydınlatma, çalışanlarımız için en uygun çalışma alanını yaratmamıza yardımcı oluyor."

 

Lin Liangqui

AkzoNobel China Yöneticisi

Ofis ortamı, evimizden sonra yaşadığımız en önemli yerlerden biri ve hem zihnimiz hem de bedenimizle uyum içinde çalışmamız için tasarlanmış yenilikçi aydınlatmalar gerektiriyor. Philips LED'ler de tam olarak bunu sağlıyor: Binlerce farklı renk, karmaşık ve kişiselleştirilmiş kontrollerle birlikte görsel açıdan çekici ve uyumlu bir çalışma ortamı yaratıyor. LED'ler daha az enerji kullanacak şekilde tasarlandığı için çevre üzerinde daha az etkiye neden oluyor ve bu özellikleri mükemmel sürdürülebilirlik belgeleriyle kanıtlanıyor.

Dünyada enerjinin ne kadarı binalar tarafından tüketiliyor?

Dünya genelinde toplam nihai enerji tüketiminin %32'si binalar tarafından gerçekleştiriliyor. Temel enerji tüketimi açısından Uluslararası Enerji Ajansı ülkelerinin çoğunda binaların payı %40 civarında oluyor. Alıntı: Uluslararası Enerji Ajansı - Enerji verimliliği hakkında sıkça sorulan sorular