Innovation and you

Hastalar için daha fazla güç

İnsanları ve ihtiyaçlarını dinliyoruz.

Philips'te her şeyin başının insan olduğuna inanırız. İnsanları dinleriz ve ihtiyaçlarını öğreniriz. Bu sayede Philips ürünleri ve çözümlerinin sadece kullanışlı değil aynı zamanda anlamlı olmasını sağlarız. Bu tür bir yaklaşım hastanelerde önemli kazanımlar ortaya çıkarabilir.

Sağlıkta yenilikçi bir yaklaşım hastaları, doktorları ve teknoloji sağlayıcılarını yaratıcı bir ortaklıkta bir araya getirmektir. Yeniliklerimiz insanların hayatını daha iyi hale getirme konusunda gerçekten bir fark yaratabilir. Hükümetin ve paydaşların sorduğu temel sorulardan biri hastalar için en iyi ortamın nasıl sağlanacağıdır.

Bakım hizmetleri sağlamak, yenilikçi olmamızı gerektiriyor. Farklı düşünmemizi zorunlu kılıyor. Philips ile ortaklığımız, hastalarımız için daha iyi sonuçlar sağlıyor."

 

Dr. Ricardo Azziz

Georgia Regents Üniversitesi (GRU) Başkanı ve Georgia Regents Sağlık Sistemi CEO'su.

Hasta bakımını iyileştirmek için en iyi başlangıç noktası, bu soruyu hastaların kendisine sormak. Görüntüleme, aydınlatma ve danışmanlık hizmetleri sağlayan Philips ile birlikte çalışan Augusta, Georgia'daki Georgia Regents Sağlık Sistemi de, sürecin verimli bir şekilde gelişmesini sağlamak için tam olarak bunu yapıyor. Örneğin, bir göğüs kanseri hastası hasta bakımını kişiselleştirmek ve yeniden tanımlamak üzere tasarlanmış bir işbirliği kapsamında hasta danışmanı olarak çalışıyor. Hastane yöneticileri, bu yöntemin daha yüksek kaliteli hizmetler sağlamalarına, daha hızlı çalışmalarına ve maliyetleri azaltmalarına yardımcı olduğunu söylüyor; böylelikle sağlık sektöründe hastaya daha fazla odaklanan bakım yaklaşımının benimsenmesi tüm taraflar için yarar sağlıyor. Ayrıca, hastaların sağlık sistemi üzerinde proaktif bir etkiye sahip olarak tedavi ve bakım görme biçimini iyileştiriyor.

Sonuç veren bir ortaklık

 

Georgia Regents Sağlık Merkezi'nin eski CEO'su ve Klinik İşler Başkan Yardımcısı David Hefner, güçlü bir etki yarattı. Hefner'in Philips ile birlikte neler başardığını öğrenmek için devamını okuyun. 

Sağlık CEO'larının %86'sı, önümüzdeki 5 senede teknolojinin hastaneleri dönüştürebileceğine inanıyor.

Doğru. Ancak sadece %25'i tesislerini daha yenilikçi hale getirecek değişiklikleri başlattı ya da tamamladı.