Innovation and you

Sağlığı düşünerek yemek pişirmek

Mutfakta devrim yaratan teknoloji.

Kızarmış yiyecekleri hepimiz seviyoruz, ama bel çevremizin kalınlığından da endişe ediyoruz. Philips Airfryer yemeklik yağ ihtiyacını azaltarak evde %80'e kadar daha az yağ ile* kızarmış yiyecekler pişirmenizi sağlıyor.

Havayla etkili bir şekilde kızartarak yiyeceğin dışının çıtır çıtır, içinin ise yumuşacık olmasını sağlıyor ve daha az yağ kullanımı ile sağlık ve kilo konularında fayda sağlıyor.

Yemek yapmayı çok daha kolay, sağlıklı ve eğlenceli bir hale getiriyor. Artık daha az yağ ve daha az tuzun yanı sıra her şeyi daha az kullanıyorum."

 

Dable Kwan

Ev Hanımı, Hong Kong

Bu etkileyici kısa filmde Hong Kong'lu bir ev kadını olan Dable Kwan'ı tanıyoruz. 10 sene önce eşi için yemek yapmaya başladığında acemi olan Kwan, Airfryer'ı ile yaptığı sağlıklı yemeklerle arkadaşlarını o kadar etkilemiş ki, arkadaşları yaptığı her yemeğin bir fotoğrafını çevrimiçi olarak yüklemesi için onu teşvik etmişler.

Airfryer, eşinin yemek alışkanlıklarını da değiştirdi. Şimdi ikisi de çok daha az yağ* tüketerek daha sağlıklı besleniyor.

 

* Geleneksel Philips fritözde patates kızartmaya kıyasla

%70

Hong Kong'da yaşayan ve ilk kez kalp krizi, inme, hipertansiyon ve kalp yetmezliği yaşayan kişilerin oranı. Obezite, hipertansiyon için yüksek bir risk faktörüdür.

 

Alıntı: Hong Kong Reference Framework for Hypertension Care for Adults in Primary Care Settings

Hava ile kızartma tutkunu

 

Aşçı, yazar, ev hanımı ve anne Dable Kwan, yaklaşık 39.000 beğenme almış I love Philips Airfyer adlı bir Facebook sayfasına sahip. Kwan ve Philips Airfryer'ı nasıl kullandığı hakkında daha fazla bilgi almak için okumaya devam edin.  

Sağlıklı bir formda kalmak için doymuş yağlar tüketmeye dikkat edilmelidir.

Yanlış. Doymamış yağların tüketilmesi, sağlıklı beslenmeye katkıda bulunur. Alıntı: Dünya Sağlık Örgütü