Philips Bu Yıl da Yenilikçi Ürünleriyle Red Dot Tasarım Ödüllerini Topladı

Mayıs 25, 2012

Philips, hayatı kolaylaştıran ürünleriyle sunduğu teknoloji, sağlık, lezzet ve mükemmel ses - görüntü deneyiminin yanı sıra, tasarım alanında da ne denli iddialı olduğunu Red Dot ödülleriyle bir kez daha gösterdi. Philips, bu yıl da birçok ürünüyle Red Dot ödüllerinin sahibi olmayı başardı.

Yenilikçi bakış açısını sadece teknolojisiyle değil, tasarımıyla da kullanıcısına sunan Philips, 2012 Red Dot organizasyonunda, birçok kategoride ödüle layık görüldü. Philips, akılcı ve işlevsel ürün tasarımlarıyla, mutfak ürünlerinden ses sistemlerine, görüntülemeden sağlık ürünlerine kadar, birçok alanda önemli bir ilgi gördü.


 

Philips Avance HR1653 El Blender’ı 

Yeni Avance el blender’ı, sebzeleri ve meyveleri küp küp doğrayabilen, dilimleyebilen ve parçalayabilen, hamur yoğurabilen, aynı zamada da güçlü motora sahip bir mutfak aksesuarı. Ek aksesuarları arasında patates ezici, süt köpürtücü ve çırpıcı da yer alan yeni Avance Blender, Red Dot ödülüne layık görülen Philips ürünlerinden.

 

 

 

Philips HR1871 Avance XXL Hazneli Katı Meyve Sıkacağı 

Daha kolay, sağlıklı ve albenili taze meyve suları için, yeni Avance’ın tasarımı da yenilendi. Meyve suyu sıkmayı kolaylaştırmak için yeni bir ters süzgeç sistemine sahip olan ve meyve suyunun rengi ile miktarını haznesi içinden gösteren Avance XXL de ödül sahibi Philips ürünlerinden.

 

 

 

 
 Philips Soundbar CSS5123 Android Ev Sinema Sistemi

Android platformu ve DLNA ekosistemi ile uyumlu, dünyanın ilk Soundbar'ı olma özelliğine sahip yeni Philips Soundbar, mobil cihazlarda depolanan multimedya içeriği ve oyunların kablosuz olarak paylaşılmasına da olanak tanıyan bir ev sinema sistemi olarak, bu yılın Red Dot ödülü kazananlarından.
Philips PicoPix PPX2330 Mini Projektör

Philips tarafından tasarlanan bu küçük ve taşınabilir projektör, eğlenceli ve keyifli bir kullanım deneyimine imza atıyor. PicoPix, özel bir emniyet bağlantısıyla bileğe bağlanarak taşınabiliyor. Veri girişi ve enerji de bu emniyet kordonundaki USB kablo aracılığıyla sağlanıyor.
 
 Philips PicoPix PPX2480/EU Multimedya Cep Projektörü

Philips tarafından geliştirilen bu multimedya projektörü, küçük boyutları içinde en son projeksiyon teknolojisini barındırıyor. Entegre tuş takımı ile birlikte, şıklık ve akılcı tasarımıyla birlikte, kullanımı kolay bir ürün olma özelliğine de sahip.


Philips Baş Tasarımcısı Sean Carney kazanılan Red Dot ürünleriyle ilgili olarak, “Bu ödüller, Philips tasarımlarındaki yüksek kaliteyi ifade ediyor. Tasarıma ve yeniliğe insan odaklı yaklaşımımız, insanların hayatlarını daha sağlıklı, daha kolay ve daha keyifli kılan, anlamlı yeni ürünler yaratıyor" dedi.

Bilgi için

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com
 
Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz. 

.