Philips SensoTouch Tıraş Makineleri Babalar Günü’ne Özel Avantajlı Kampanyayla Geliyor

Mayıs 12, 2012

Erkek bakımında yenilikçi ürünlerin lider markası Philips, Babalar Günü’nde de göz alıcı hediye seçenekleri sunuyor. Philips CD1911B/38 dect telefon hediyesiyle birlikte gelen Philips SensoTouch RQ1150 ve RQ1260 tıraş makineleri ile babanızın bu özel günü iki kat keyifle karşılamasını sağlayabilirsiniz.

Philips iki farklı SensoTouch tıraş makinesiyle, bir kez daha Babalar Günü’nde hediye seçmekte sıkıntı çekenlerin imdadına yetişiyor. Stil sahibi erkeklerin tercihi olacak yeni nesil tıraş makineleri SensoTouch RQ1150 ve RQ1260 ile tarz ve bakımı bir arada sunan hediye seçenekleri oluştururken, üzerine de Philips’in armağanı olan CD1911B/38 dect telefon ile sevdiklerinizi mutlu edeceğinize emin olabilirsiniz.

  Bakımlı ve stil sahibi babalar için en iyi seçeneklerden olan Philips SensoTouch RQ1150, yumuşak bir dokunuşla pürüzsüz bir tıraş keyfi için mükemmel bir seçim. Cihazın “GyroFlex 2D yüz hattı izleme sistemi”, yüz kıvrımlarına kolayca uyum sağlayarak tahrişi en aza indirgiyor. Yakın ve rahat bir tıraş için gereken tüm özelliklere sahip olan Philips SensoTouch RQ1150, Dual Precision özelliği ve patentli “Süper Kaldır Kes” sistemi ile en kısa tüylerde bile sorunsuz bir performans sergiliyor. Aquatech ve SkinGlide özellikleriyle ile tahriş derdi olmaksızın ıslak tıraş keyfini yaşarken, hassas düzeltici özelliğiyle stilinize özel küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. SensoTouch RQ1150’nin satış fiyatı ise 329,90 TL.

GyroFleX 3D sistemiyle tıraş deneyiminde son noktayı koyan SensoTouch 3D RQ1260, SensoTouch 3D özelliğiyle bugüne kadar var olan en gelişmiş tıraş sistemini sunuyor. GyroFlex 3D sistemi, yüzünüzdeki her kıvrımı izliyor ve UltraTrack tıraş başlıklarıyla birkaç darbede tüm sakalınızı kesiyor. Mükemmel pürüzsüz tıraş için UltraTrack başlıklar, her sakalı sadece birkaç darbede yakalıyor. Patentli “Süper Kaldır ve Kes” sistemi ile SensoTouch Tıraş makineleri, cildinize de özen gösteriyor. Aquatec ile pratik kuru tıraş veya ferahlatıcı ıslak tıraşı tercih etmekse size kalmış. Tahrişi en aza indiren ve sürtünmeyi azaltan SkinGlide, tam kontrolle hassas tıraş sağlıyor. Yakın kontrol için ergonomik tutma yeri ve cildinizle dost hassas düzeltici, SensoTouch RQ1260’ın diğer özellikleri. Ürünün satış fiyatı ise 599,90 TL.  

 

Bilgi için

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com
 
Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.

.