Yeni Philips Saç Şekillendiriciler ile Sağlıklı ve Mükemmel Saçlar

Haziran 20, 2012

Saç ürünlerinin lider ve yenilikçi markası Philips yeni nesil saç şekillendirici ürünleri ile bu yazı doğal ve sağlıklı saçlarla geçirmeniz için hazır. Her gün kendinizi yeni ve farklı hissetmenizi sağlayacak farklı saç alternatifleri yaratmak, yeni Philips saç şekilendiricileriyle son derece kolay!
 
Philips, kuaföre gitmek için zaman harcamadan evde de kolayca saç bakımı gerçekleştirebileceğiniz ve yeni modellerle yaratıcılığınızı da konuşturabileceğiniz saç şekillendiricileri ile hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Pratik kullanımı ve seramik plakaları ile sağlıklı ve bakımlı saçlara bir arada sahip olmanız için tasarlanan Philips Bukle Maşası HP8605 ve HP8602, akılcı özellikleriyle de öne çıkıyor.


Philips Bukle Maşası HP8605

  Philips’in yeni saç şekillendiricilerinden HP8605, saça zarar vermeyen seramik plakaları ile doğal görünümlü ve sağlıklı kıvırcık saçlara sahip olmak son derece kolay. 200 dereceye kadar çıkabilen 8 ayrı ısı seviyesi ile HP8605, profesyonel saç sekillendiriciler kadar iddialı.


Philips HP8605’in LED ışığı ile cihazın kullanıma hazır olduğunu kolayca görebiliyorsunuz. Aynı zamanda güvenli bir kullanım sunan ürün, açık kalması durumunda 60 dakika içinde otomatik olarak kapanarak, tehlikeli bir durum oluşmasını engelliyor. Saçlarınızı şekillendirirken, aynı zamanda bakımını da gerçekleştiren Philips’in yeni saç şekillendiricisi, yaza damgasını vurmaya şimdiden aday. 1,8 metrelik güç kablosu, cihazın esnek kullanımı için de kolaylık sağlıyor. Şık ve kullanışlı Philips Bukle Maşası HP8605, 99,90 TL’lik fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.


Philips Bukle Maşası HP8602
 Serinin diğer modeli de Philips Bukle Maşası HP8602 hacimli ve doğal saçlar için bir diğer seçenek. Seramik plakaları sayesinde, tıpkı HP8605 gibi bu model de sağlıklı saçlara odaklanıyor. 190 dereceye kadar yükselen kullanım ısısı ile profesyonel görünen mükemmel saçlara sahip olmak mümkün. 60 dakika içinde otomatik kapanma özelliği ile yüksek güvenlik ve konfor standartlarına sahip olan HP8602, 79,90 TL’lik satış fiyatı ile sunuluyor
.

Bilgi için

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com
 
Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz. 

.