Kulakiçi Kulaklıkta Philips O’Neill Farkı: Derin Bas ve Sağlam Donanımıyla "The Tread" Serisi Geliyor

Mart 16, 2012

Kulakiçi kulaklıktan vazgeçemeyenler için Philips O’Neill tarafından geliştirilen yeni The Tread serisi, göz alıcı renk seçenekleri, güçlü bas performansı ve sağlam donanımıyla ilgi çekici.

 Philips O’Neill, özellikle outdoor tutkunları için geliştirdiği kulaklık modelleriyle ilgi çekiyor. The Tread serisiyle kulakiçi kulaklık sevenlerin de yanında olduğunu gösteren Philips O’Neill, dinamik ses kalitesine sahip, son derece sağlam bir kulakiçi kulaklık seçeneği.
Akustik ince ayar özelliği sayesinde derin bas ve yüksek ses seviyesiyle yoğun bir müzik deneyimi yaşatan The Tread serisi, güçlendirilmiş konnektörleri ve metal muhafazasıyla darbelere karşı da oldukça dayanıklı.

Philips O’Neill The Tread serisi, güçlendirilmiş dinamik 9 mm sürücüsüyle üstün bir performansa imza atıyor. Yeni seri, derin bas ve netlik için akustik olarak en iyi şekilde ayarlandı. Sesi yalıtma özelliğine sahip yumuşak kulak tamponları, kulaklığın kulağa tam oturmasını sağlıyor ve ürün, 3 farklı kulak tamponu ile birlikte sunuluyor. 
Son derece sağlam bir yapıya sahip olan The Tread serisi, sürücüyü koruyan metal muhafaza ile darbelere  karşı oldukça dayanıklı. Güçlendirilmiş konnektörleri ve sert kablo yapısı da bu dayanıklılığı arttıran özellikler arasında.

Yeni Philips O’Neill The Trade serisi, SHO2200BK/10 modeliyle siyah, SHO2200BL/10 modeliyle mavi, SHO2200RD/10 modeliyle kırmızı, SHO2200WT/10 modeliyle ise beyaz renk seçenekleriyle ve 69,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Bilgi için:

Burcu Aksoy          
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com

Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz. .