Philips O’Neill Kulaklık Serisiyle Güçlü Ses ve Stil Bir Arada

Nisan 20, 2012

Ses deneyimi konusunda uzman olan Philips’in, kulaklık segmentinde uzman olan O’Neill ile işbirliği sonucu ortaya çıkan benzersiz Philips O’Neill serisi, kulaklık konusunda beklentileri yüksek olanlara göz alıcı seçenekler sunuyor.

 

Kullanıcıların beğenisine sunulduğu dönemden bu yana ilgi gören ve sağlamlığı, şık tasarımı, ses kalitesi ile en iyi kulaklık seçeneklerinden bir haline gelmeyi başaran Philips O’Neill serisi yeni modelleriyle de iddialı geliyor. Özellikle stile önem veren kullanıcıların ve outdoor meraklılarının yanından ayırmadığı Philips O’Neill serisi, üstün müzik deneyimi için çok özel kulaklık alternatifleri sunuyor.


Philips O'Neill The Bend    

 Serinin The Bend modeli, derin bas performansı ve dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor. Renk seçimleri, The Bend’in dayanıklı imajına uygun sert çizgileri beraberinde getirirken, dinamik 30 mm’lik sürücüler önemli bir ses performansına imza atıyor. Ultra esnek yapısıyla rahatsızlık hissi yaratmaksızın uzun süre kullanılabilen Philips O’Neill The Bend, yumuşak kulak aparatlarıyla da bu özelliği destekliyor. The Bend serisi, farklı renk seçenekleriyle birlikte 169,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Philips O'Neill The Stretch

 Esnek ve dayanıklı bir model olarak tasarlanan The Stretch modeli, yüksek çözünürlüklü sesler konusunda oldukça iddialı. The Stretch’in lüks yastıkları beş yıldızlı bir konfor sunuyor. Gerilim düzelticili kopmayan kablo, esnek baș bandı, dolașmayan sert kablo ve güçlendirilmiș konnektörler, Philips O’Neill The Stretch modelinin öne çıkan özellikleri arasında. iPhone/iPod/iPad için mikrofon ve kontrol desteği de sunan model, farklı renk seçenekleriyle birlikte 249,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.
    
Philips O'Neill The Construct

 Mükemmel ses kalitesi ve rakipsiz sağlamlıkta donanıma sahip The Construct, dinamik 40 mm’lik sürücüleriyle göz alıcı bir performansa imza atıyor. Özellikle dış mekan kullanımı için özel tasarımıyla muhteşem bri alternatif olan Philips O’Neill The Construct, derin bas performansı, esnek baş bandı, metal koruma aparatları, güçlü kabloları ve yumuşak kulak süngerleriyle, sınıfının en iyi örneklerinden biri. Philips O’Neill The Construct; farklı renk seçenekleriyle birlikte 499,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.  
 
Philips O'Neill The Trade

 Philips O’Neill, özellikle outdoor tutkunları için geliştirdiği kulaklık modelleriyle ilgi çekiyor. The Trade serisiyle kulakiçi kulaklık sevenlerin de yanında olduğunu gösteren Philips O’Neill, dinamik ses kalitesine sahip, son derece sağlam bir seçenek. Akustik ince ayar özelliği sayesinde derin bas ve yüksek ses seviyesiyle yoğun bir müzik deneyimi yaşatan The Trade serisi, güçlendirilmiş konnektörleri ve metal muhafazasıyla darbelere karşı da oldukça dayanıklı. Yeni Philips O’Neill The Trade serisi, farklı renk seçenekleriyle birlikte 69,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Philips O'Neill The Covert

 İnce ve güçlü yapısıyla Philips O’Neill The Covert, yastıklı kulaklık kılıflarıyla kulak bölgesinde üstün bir uyum ve konfor sağlarken, iPhone parça kontrolü özelliği ve mikrofon desteğiyle de öne çıkıyor. Hareket halindeyken ellerinizi kullanmadan zahmetsizce sohbet etmenizi ve telefonunuzu kontrol etmenizi sağlayan The Covert, ince profiliyle de göz alıcı. Güçlü ses çıkışı, 13 mm’lik sürücüler, derin ve dinamik bas sesler, dolașmayan sert kablo ve güçlendirilmiș konnektörleriyle Philips O’Neill The Covert, kulakiçi segmentine farklı bir giriş yapıyor. The Covert serisi, 99,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. 
 

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com


Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz. 

.