Philips 9’u 1 Arada Bakım Seti ile Stilinizi Yaratmak Çok Kolay


Philips QG3280 9’u 1 arada bakım setinin üstün özellikleri sayesinde dış görünümüne önem veren erkekler kendi tarzlarını kendileri yaratacaklar

Haziran 11, 2012

  Üstün Philips teknolojisi ile üretilen Philips QG3280 9’u 1 arada bakım setiyle, istediğiniz tarzı yaratırken mükemmel sonuçlar elde edeceksiniz. Performansı ve tasarımıyla zahmetsiz ve pürüzsüz bir tıraş keyfi sunan bakım setinin yuvarlak koruma başlığı, ciltte daha kolay hareket ederek cildin tahriş olmasını engellerken, sakal ve bıyık için tam boy düzleştiricisi, sakal kenarlarında daha mükemmel sonuçlar için tasarlandı.

Mini tıraş makinesi, stilinizin hatlarını belirginleştirmek için hassas düzelticisi ve tüm vücut bölgelerinde güvenle kullanabileceğiniz vücut tıraş başlığı sayesinde de istediğiniz görünümü yaratmanıza yardımcı oluyor. 9’u 1 arada bakım setinde bulunan aparatlarla  saç ve sakallarınızı kolayca kesebilecek, burun, kulak ve kaş düzelticisi sayesinde ise istenmeyen kıllardan kolayca kurtulabileceksiniz. 9 ayarda kilitlenebilir saç, sakal ve bıyık tarakları ile 5 uzunluk ayarı yapabildiğiniz vücut

Lityum İyon pil teknolojisi sayesinde 1 saat gibi kısa bir sürede şarj edilebilen bakım seti elli dakikalık kullanım imkanı sunuyor.Yüzde yüz su geçirmez özelliğiyle hem ıslak hem kuru kullanımı mümkün kılarken,yıkanabilen parçaları sayesinde de kolay hijyen sağlıyor.

Philips QG3280 9’u 1 arada bakım setine 199,90TL’ye sahip olabilirsiniz.

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips / Tel: 0 (216) 636 16 88
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Burcu.aksoy@philips.com 

 

Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0212 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.  

.