Philips Avent Ortodontik Emzikler ile Bebeğinizin Ağız Gelişimi Güvende


Bebeklerin sağlıklı ağız gelişimini desteklemek üzere tasarlanan yeni Philips AVENT Gelişmiş Ortodontik Emzikler, Philips kullanıcılarıyla tanışmaya hazır

Mart 26, 2012

 

Tüm dünyada annelerin 1 numaralı tavsiye edilen markası olan Philips AVENT, Gelişmiş Ortodontik Emzikleri piyasaya sürüyor. Philips AVENT Gelişmiş Ortodontik Emzik, sağlıklı bir ağız gelişimini desteklemek ve en üst düzeyde rahatlık sağlamak üzere, dünyanın önde gelen ortodontistlerinden Dr. Kai Hageman’ın katkılarıyla geliştirildi.  

Bebeklerin ağız gelişimi konusunda ekstra güvence sağlayan Philips AVENT Gelişmiş Ortodontik Emzik, benzersiz kanatlı şekli ile özellikle dişetleri ve dişler üzerindeki baskıyı en aza indirgeyecek şekilde geliştirildi. Emziği genişleten kanatlar sayesinde, emme nedeniyle dişler üzerinde oluşan baskı damak boyunca eşit bir şekilde dağılarak azalıyor. Ortodontik şekli bebeğin dilinin doğal bir pozisyonda kalmasını sağlayarak havanın kolayca akmasına ve bebeklerin emziğe en fazla ihtiyaç duydukları durumlarda en üst düzeyde rahatlık elde edilmesine olanak veriyor.

 Philips AVENT Gelişmiş Ortodontik Silikon Emzik, en yüksek kaliteyi ve güvenliği sağlayacak şekilde tasarlandı. Bebeğinizin ağız gelişimindeki farklı evrelere uygun olarak, çeşitli boyutları, biçimleri ve renkleri bulunan, 0-6 ve 6-18 ay olarak sınıflandırılan Philips AVENT emzik yelpazesine Gelişmiş Ortodontik Emzik de eklenerek bu grup ürünleri daha da güçlenmiş oldu;

Silikon Emzikler

• BPA içermez
• Tatsız ve kokusuz olması nedeniyle bebeğiniz tarafından kolaylıkla benimsenir
• Pürüzsüz, şeffaf, temizlemesi kolay ve yapışmaz özelliğe sahiptir
• Sağlam, uzun ömürlü ve zaman içinde biçim ve renginde değişim yaşanmaz

Emzik Kalkanındaki Havalandırma Delikleri
• Emzik kalkanında bulunan havalandırma delikleri tükürük birikimini önler, havanın bebeğin cildinden daha etkili bir şekilde akmasını sağlar.

Geçmeli Hijyenik Kapak
• Sterilize edilmiş emziklerin temiz kalmasını sağlar.


Güvenlik Standartları
• Philips AVENT emzikler güvenlik standartlarına (EN 1400) uygundur
 

Philips AVENT Gelişmiş Ortodontik Emzik için önerilen perakende satış fiyatı 24,2TL’dir.

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com

Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips Avent ile ilgili haberlere www.avent.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.  

.