Philips AVENT Bebek Telsizi ile Huzurlu Günler ve Geceler

Haziran 1, 2012

Yeni anne ve babalar için çocuklarının sağlığı ve güvenliği elbette her şeyden önemli. Bebekler, özellikle ilk aylarda son derece hassas olduklarından, anne ve babalar, bebeklerinin her zaman gözlerinin önünde olmasını ister. Philips AVENT’in bu konudaki çözümü ise son derece kullanışlı. Philips SCD484, SCD485 ve SCD486 modelleri, farklı ihtiyaçlara yönelik seçenekleriyle, her zaman bebeğinizin yakınında olmanızı sağlıyor.


Annelerin 1 Numaralı Tavsiyesi* Philips AVENT, bebek telsizleri serisi ile bebeğinizin yanında yokken, onun iyi ve güvende olduğunu bilmenizi sağlayacak. Net bağlantı ve ses kalitesiyle parazitleri ortadan kaldıran, değiştirilebilir kanal ayarlarına sahip seri, kullanım kolaylığıyla da öne çıkıyor.


  150 metre çevresinde evde ya da bahçede hareket halindeyken de sorunsuz aktarım sağlayan, ergonomik el terminaline sahip olan ürün, kapsama alanı içerisinde bağlantı kurmak için basit ışıklı ses göstergelerine sahip. Yeni Philips AVENT bebek telsizi, daha dar ve ince bir tasarıma sahip. Maksimum hareketlilik sağlamak için ek ebeveyn üniteleri eklenebilen sistem, sadece ses göstergelerini kullanarak sessiz izlemeye de olanak sağlıyor.

Basit ışık ve ses göstergeleriyle, kapsama alanında ve bağlantıda olduğunuzu ve ebeveyn ünitesinin pil gücü azaldığını da gösteren yeni Philips AVENT bebek telsizi serisi, değişken ses kontrolü özelliğiyle düşük frekanslı sesleri de algılıyor. Cihazın hem pil hem elektrikle çalışıyor olması da önemli avantajlarından biri. Evdeki oda sayısının fazlalığına göre ebeveyn ünitelerini ayrıca edinerek artırmak da mümkün. 


Philips SCD484 (Ek ebeveyn ünitesi), 145,80 TL, SCD485, 266,20 TL, SCD486, 386,60 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.  


* Aralık 2011’de Amerika, İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, Hollanda, Polonya, İspanya, Rusya ve Çin’de bebek bakım ürünleri ve markalarının kullanıcısı olan 36.000’den fazla kadın üzerinde yapılan TNS online memnuniyet anketi sonuçları esas alınmıştır.

Bilgi için

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com
 
Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz. 

.