BPA içermeyen Philips Avent biberonlar ile kolik sancısına son

Nisan 20, 2012

Kontrol edilmesi güç olan kolik sancısı hem bebeklerin hem annelerin hayatını zorlaştırıyor. Kolik oluşumunu azalttığı klinik olarak kanıtlanmış olan BPA içermeyen Philips AVENT biberonlar ile bebekler sağlıklı beslenirken, anneler de rahat ediyor. Philips Avent biberonlar, özellikle geceleri artan kolik sancısına bağlı huzursuzluğu ortadan kaldırıyor.

 

 Annelerin 1 numaralı tavsiyesi Philips Avent, ebeveynliğin heyecan verici ilk aylarını en iyi şekilde geçirebilmeleri için annelere kolaylık sağlayan ürünler sunmaya devam ediyor. Şubat 2010'dan bu yana bebek beslenme çözümlerini sadece BPA içermeyen malzemelerle üreten Philips Avent, PES ve PP serisi antikolik biberonları ile bebeklerin kolik sancısına son veriyor.
 Philips Avent biberonlarda bulunan özel antikolik valf sistemi  havanın bebeğinizin midesi yerine, şişeye dolmasını sağlıyor.  Böylece bebeğiniz hava yutmayarak hem sağlıklı beslenmiş hem de kolik sancısının şiddetini önemli ölçüde azaltmış oluyor. 
 Philips AVENT Biberonlarda, bebeğin doğal emme ritmi ile birlikte çalışan ve bebeğin memeden biberona geçişini kolaylaştıran Airflex Emzik bulunuyor.
Philips Avent biberon emzikler bebeğinizin yaşına ve beslenme ihtiyacına göre altı farklı akış hızı ve miktarı sunuyor.

Annelerin farklı ihtiyaçlarına göre tasarlanan BPA (Bisfenol A) maddesi içermeyen biberonlar iki farklı seçenek olarak sunuluyor. BPA içermeyen PP (Polipropilen) maddesinden üretilen biberonlar ile yüksek ısıya ve çizilmeye karşı dayanıklı bir madde olan PES (Polietersulfon)’den yapılan biberonlar kolik oluşumunu engelleyerek özellikle geceleri artan huzursuzluğu önlüyor.

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com


Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz. 

.