Cildi Koruyan Etkin Sonuç! Alessandra Ambrosio'nun Tek Tercihi Philips SatinSoft

Mart 27, 2012

Brezilyalı Süpermodel Alessandra Ambrosio, herkesin merak ettiği güzellik sırlarını paylaştı. Sürekli göz önünde ve yoğun bir hayat tarzı olan Ambrosio, bakımlı ve pürüzsüz bir cildin kendisini daha kadınsı hissettirdiğini söylüyor. Alessandra Ambrosio’nun en önemli cilt güzelliği sırlarının başında ise Philips SatinSoft epilatör geliyor.

Dünyanın en güzel ve en önemli süpermodellerinden Alessandra Ambrosio’nun cilt bakımındaki tercihi, Philips HP6522 SatinSoft epilatör. Islak, hatta duşta ya da kuru kullanılabilen ve kablosuz kullanım özgürlüğü sunan HP6522 SatinSoft epilatör, cildi tüylerin çekilmesine karşı korurken, aynı zamanda bakteri oluşumunu engelleyen hipoalerjenik gümüş iyon diskler sayesinde maksimum hijyen de sağlıyor. SatinSoft’un hassas bölge başlığı ile masaj başlığı, en iyi ve en konforlu sonucu almanızı sağlarken, peeling fırçası da batık oluşumunu önlüyor. Zengin aksesuarlarıyla da dikkat çeken SatinSoft, ekstra tıraş başlığıyla birlikte sunuluyor.

Philips HP6522 SatinSoft epilatör, 9 Mart’ta Brezilyalı Süpermodel Alessandra Ambrosio’nun da katılacağı Türkiye lansmanı ile Türk kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Alessandra Ambrosio: "Benim tercihim Philips SatinSoft"

 

Dünyaca ünlü Süpermodel Alessandra Ambrosio, Philips SatinSoft’u neden tercih ettiğini şu cümlelerle anlatıyor; “Philips, epilasyon teknolojilerinin geliştirilmesinde uzman bir marka. Benim de güvenle kullandığım ve cildime özen gösteren zengin bir ürün grubuna sahip. Ben Philips SatinSoft epilatör kullanıyorum. En önemli güzellik sırlarımdan biri de kesinlikle bu epilatör. Yeni Philips SatinSoft epilatör ile kısa zamanda pürüzsüz ve ipeksi bir cilde kavuşabiliyorum. Üstelik etkisi haftalarca sürüyor. Islak ve kuru kullanım özelliğiyle de beklentilerimi tam anlamıyla karşılıyor. Philips SatinSoft’la ulaştığım pürüzsüz güzel cilt sonucu sayesinde kendime güvenim tam ve her zaman kadınsı hissediyorum. Üstelik kazandırdığı zaman sayesinde kızıma ve eşime vakit ayırabiliyorum. Yoğun iş temposunda da tatilde de Philips epilatörümü yanımdan hiç ayırmıyorum. Yoğun çalışan tüm kadınlar ve özellikle anneler, aslında kendilerine ve sevdiklerine daha çok vakit ayırmak isteyen herkes, Philips SatinSoft kullanarak hem mükemmel pürüzsüz bir cilde sahip olabilir hem de sevdiklerine daha çok zaman ayırabilir.

 

Alessandra’nın sırrı Philips

Güzellik sırlarını da Philips kullanıcılarıyla paylaşan Alessandra Ambrosio; “Sağlıklı besleniyorum ve düzenli egzersiz yapıyorum. Cildimi nemli tutmak ve sağlıklı görünmesini sağlamak için bolca su içiyorum. Düzenli olarak cildime peeling yaparım. Philips Satin Soft sayesinde cildim tamemen pürüzsüz ve bakımlı oluyor. Epilasyon sonrası cildimi nemlendiririm. Sonrasında hiç zaman kaybetmeden kızımın okul toplantısına ya da çekime gidebiliyorum. Philips SatinSoft’u tüm annelerin kullanmasını öneririm, böylece epilasyona gereksiz zaman harcamak yerine çocukları ile beraber olabilirler. Ben bu şekilde başarılı kariyerimi ve anneliği bir arada yürütüyorum. Bana göre dış güzellik, cilt güzelliği ile başlar. Gerçek güzellik içten gelendir ve kendine güven, mutluluk ve ait olma duygusunun sağlıklı karışımıdır” diyor.

Epilasyon teknolojilerinin dünya lideri markası Philips, Alessandra Ambrosio’nun da seçimi. Philips için kadınsı hissetmenin temeli, her gün pürüzsüz bir cilde sahip olmak olarak tanımlanıyor. Philips SatinSoft pürüzsüz cilt sağlarken, aynı zamanda cilde gereken özeni de gösteriyor. Bugüne kadar etkin epilasyona verdikleri öneme rağmen, uyguladıkları metodlarla iyi ve uzun soluklu sonuçlar alamayan ya da ciltleri hasar gören kullanıcılar için Philips SatinSoft mükemmel bir seçenek. 

Philips SatinSoft’un yeni dizayn ve teknolojisinin temelinde, en kısa tüyleri dahi alan ve cilde özen gösteren etkin epilasyon sistemi var. Sadece dakikalar içinde pürüzsüz bir cilde sahip olmak SatinSoft’la mümkün. Islak – kuru kullanım özelliği ve hipoalerjenik gümüş iyon diskleri sayesinde bakterilerin disklerde kalmasını önleyerek maksimum hijyen sağlayan SatinSoft, peeling fırçası sayesinde batık tüy oluşumunu da engelliyor.

Philips SatinSoft, dakikalar içinde pürüzsüz bir cilt elde etmek ve bu sonucun haftalarca sürmesi için geliştirildi. Philips epilasyon ürünlerinin yeni yüzü olan Brezilyalı süpermodel Alessandra Ambrosio, yoğun bir süpermodel ve çalışan bir anne olarak Philips SatinSoft ile ulaştığı pürüzsüz güzel ciltle daha kadınsı ve kendine güvenli hissettiğini onaylıyor.

Philips SatinSoft HP6522 - Özellikler

  • Islak – kuru kullanım özelliği
  • Hipoalerjenik gümüş iyon disklerle maksimum hijyen
  • İki farklı hız ayarı
  • Hassas bölge ve masaj başlığı
  • Peeling başlığı
  • 60 dakika şarjla 30 dakika pil ömrü
  • Hassas cımbız disk mekanizması

Bilgi için:

Burcu Aksoy

Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com

Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

.

Alessandra Ambrosio Hakkında

Brezilyalı yıldız Alessandra Ambrosio, Dünya’da en çok tanınan ve aranan süpermodellerden biri. Aynı zamanda evli ve 4 yaşında bir kız çocuğu annesi olan Ambrosio, 90’lı yılların sonunda uluslararası modellik dünyasındaki yerini aldı. Elite Model Look yarışmasında keşfedildi ve sonrasında Love, Vogue, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Glamour, Elle, Russh, Numéro, Rolling Stone, GQ, Marie Claire gibi 70’den fazla uluslararası derginin kapağında yer aldı. Alessandra Ambrosio ayrıca “Entourage”, “How I Met Your Mother”, “Project Runway”, “Gossip Girl” gibi birçok TV şovunda da ekranda yer aldı. Ayrıca MTV Müzik Ödülleri ve Fashion Rocks’da sunuculuk da yapan ünlü model, yardım faaliyetleri ile de adından söz ettirdi. Ulusal Çoklu Skleroz (doku sertleşmesi) derneği elçisi olan Alessandra, Haiti’ye yardım faaliyetlerinde de bulundu.

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.

.