Philips PowerPro Elektrikli Süpürge ile Yüzde 40 Daha Fazla Toz Çekim Performansı

Mart 20, 2012

Philips’in yeni nesil PowerPro Elektrikli süpürgesi, derinlemesine temizlik arayanlar için çekici seçeneklerin başında geliyor. Yeni PowerCyclone teknolojisi ve AeroSeal başlığı sayesinde çok daha az eforla yüzde 40 daha fazla toz çekişi sağlayan yeni Philips PowerPro FC8766 modeli; performans, şık tasarım ve kolay kullanım avantajlarıyla öne çıkıyor.

Ev temizliği denildiğinde, en yorucu aşamalardan biri hiç kuşkusuz, süpürme aşaması. Teknolojik üstünlükleri, yüksek kalite ve göz alıcı yeniliklerle birleştiren Philips elektrikli süpürgeleri tercih edenler içinse, bu konu sorun olmaktan çıkıyor.

 Torbasız elektrikli süpürge tercih edenlerin yeni gözdesi PowerPro, mükemmel temizlik için tasarlandı. 2000 ve 2100W motor gücü, 340 ve 350W emiş gücüne sahip iki modeli olan PowerPro, kullanım kolaylığı ve üstün toz çekme özelliğiyle sağ kolunuz olmaya hazırlanıyor. Sahip olduğu filtresiz toz ayırma teknolojisi, PowerCyclone sayesinde emiş gücünü asla yitirmeyen PowerPro, size kesintisiz bir temizlik performansı sunuyor.
Yeni Philips PowerPro, PowerCyclone teknolojisi sayesinde, üç aşamalı bir temizlik modülü uygulayarak mükemmel sonuçlara imza atıyor. Çekilen hava ve toz, PowerCyclone'a düz ve pürüzsüz hava yolundan 250km/s hızla giriyor. Eğimli hava geçidi, havayı siklonik hazne içinde yukarı yönde ivmelendiriyor. PowerCyclone haznesinin üzerindeki çıkış kanatları ise etkili bir şekilde tozu havadan ayırıyor.

PowerPro’nun FC8766 modelinde yer alan AeroSeal başlığın özel tasarımı, tüm zeminlerde ve özellikle halı üzerinde emiş gücünü daha derinlere ileterek daha fazla toz çekişi sağlıyor. Başlığın zemine yapışan tasarımı, emiş gücünün kaybolmadan zemine iletilmesini sağlayarak gücü arttırken, alt yüzey tasarımı, halıda tüylerin arasını daha da açarak yüzde 40 daha fazla toz çekişi sağlayan derinlemesine bir temizliğe imza atıyor. 

Yeni PowerPro serisinin temizliği de son derece kolay. “Click and Go” sistemi sayesinde tek hamlede toz haznesini çıkarabilir ve özel tasarımı sayesinde tozu etrafa dağıtmadan boşaltabilirsiniz. Yıkanabilir filtresi ile yeni PowerPro kendi temizliği konusunda da oldukça avantajlı.

Pratik, hızlı, kolay kullanılan, kolay temizlenen ve güçlü bir torbasız süpürge arayışında olanlar, yeni Philips PowerPro serisine mutlaka göz atmalı. Serinin FC8766 modeli 659,90 TL, FC8761 modeli ise 559,9 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Özellikler:
FC8766/01
Torbasız
Motor Gücü: 2100 W
Emiş Gücü: 350 W
Power Cyclone
AeroSeal başlık
HEPA 12
HEPA AirSeal
%40 daha fazla toz çekişi
 FC8761/01
Torbasız
Motor Gücü: 2000 W
Emiş Gücü: 340 W
Power Cyclone
TriActive başlık
HEPA 12
HEPA AirSeal


 

 

Bilgi için:

Burcu Aksoy          
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com

Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz. 

.