Philips'ten iPhone'unuza Modern Bir Dock'unuş

Mart 7, 2012

Philips, son dönemde ortaya koyduğu docking station müzik sistemleriyle müzik severleri mutlu etmeye devam ediyor. Philips DCM3020/12, iPod, iPhone ve iPad üzerinden müzik keyfini doruğa çıkarırken zengin bağlantı özellikleri ve göz alıcı dış görünümüyle hayranlık uyandırıyor.

 Kompakt ve şık tasarımıyla öne çıkan, Philips DCM3020/12, Philips’in yenilikçi müzik sistemi bakış açısını yansıtıyor. Cihaz, ilk müjdeyi iPod, iPhone ve iPad kullanıcılarına veriyor. Kullanışlı docking yuvası, iPod, iPhone ve iPad’leri koruyucu kılıfları içinde olsa dahi kolayca yuvaya yerleştirebilmenizi sağlıyor. Müzik dinlerken cihazlarınızın pilinin tükenmemesi için, yuvaya yerleştirdiğinizde otomatik olarak şarj ediyor.

 Philips DCM3020/12, elbette sadece Apple kullanıcılarına hitap etmiyor. Zengin bir bağlantı yelpazesi sunan bu şık ve minik müzik istasyonu; MP3/WMA, format desteği, USB girişi, CD, CD-RW okuyucusu ve radyo alıcısıyla, müziği dilediğiniz kaynaktan dinlemenize imkan sağlıyor.
Ses kalitesi konusunda ise Philips DCM3020/12’nin boyundan büyük bir performansa imza attığını söyleyebiliriz. Cihazda yer alan wOOx hoparlör teknolojisi, derin ve güçlü bas performasını sonuna kadar yaşamanızı sağlıyor. Özel hoparlör sürücüleri, wOOx bas yayıcıyla uyumlu çalışıyor ve ana sürücüyle tweeter arasındaki hassas ayar, alt-orta frekanslardan yüksek frekanslara, yumuşak geçiş sağlıyor. 120W RMS çıkış gücü ve kubbe tweeter’larla minik bir müzikhol deneyimi yaşayacağınızı da şimdiden söyleyelim. Farklı müzik türleri için dijital ses kontrolü, dinamik bas kuvvetlendirme ve tüm bunları kolayca kontrol edebilmeniz için işlevsel bir uzaktan kumanda da DCM3020/12’nin diğer artıları arasında.  

 Philips’in yeni mikro müzik sistemi, tüm bu özelliklerinin yanı sıra, kullanıcı dostu menü yapısıyla da öne çıkıyor. Kaliteli müziğe ve zengin bağlantı seçeneklerine stil sahibi ve kompakt bir müzik sistemiyle sahip olmak isteyenleri Philips DCM3020/12’yle tanışmaya davet ediyoruz. 

Philips DCM3020/12, 449,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Özellikler
 • iPod/iPhone/iPad için Dock
 • iPod/iPhone/iPad üzerinden müzik içeriği oynatma ve şarj edebilme
 • USB Girişi
 • Dinamik Bas Kuvvetlendirme sistemine takmak olduğundan MP3 link son derece kullanışlıdır.
 • Ses çıkış gücü (RMS): 2 x 60 W
 • CD, CD-R, CD-RW, MP3CD, WMA-CD, USB flash sürücü
 • Radyo Bantları: FM Stereo, otomatik dijital istasyon ayarı
 • 3,5 mm stereo hat girişi: MP3 Link
 • AUX girişi, FM anteni
 • CD Alarmı, Radyo Alarmı, USB alarm, iPod Alarm
 • VFD ekran
 • Aksesuarlar
 • Ana hoparlör boyutları (G x Y x D): 139 x 304 x 230 mm
 • Set boyutları (G x Y x D): 230 x 141 x 230 mm
 • Ağırlık:  7,3 kg

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com

Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.  

.