Saç Bakımında Profesyonel Kalite SalonDry Pro 2300

Şubat 7, 2012

Profesyonel saç bakım salonlarının kalitesi, şimdi 2300 Watt gücündeki Philips SalonDry Pro 2300’le evinize geliyor. Philips’in bu yeni ve gelişmiş saç kurutma makinesi, beklentisini üst seviyede tutan kullanıcılar için özel olarak geliştirildi.

Günlük saç bakımında en çok kullanılan ürünlerden biri olan saç kurutma makineleri, Philips’in yenilikçi bakış açısıyla artık daha farklı. Bu yenilikçi ürün grubunun son örneği, Philips SalonDry Pro 2300.

Yüzde 20 oranında daha hafif oluşu ve yüzde 30 oranında daha fazla hava üfleme özelliğiyle öne çıkan Philips HP8250/00, seramik elementlerle saçı nazikçe kurutarak zarar görmesini engelliyor. Üstelik iyonik bakım özelliğiyle, parlak ve elektriklenmeyen saçlara sahip olmanızı sağlıyor.

Philips HP8250/00’nin sahip olduğu önemli özelliklerden biri, “Seramik Element”. Philips SalonDry Pro 2300, bu özelliğiyle așırı kurumayı engelliyor. Böylelikle cihaz, saçı içten kurutan ve așırı kurumayı engelleyen, bu arada hız ve etkinlikten taviz vermeyen hafif bir sıcaklık sağlıyor.

Cihazın 6 farklı hız ve sıcaklık ayarı, saçınızın tipine ve ihtiyacınıza göre kullanım sağlarken, CoolShot özelliğiyle saç şeklinin sabitlenmesini sağlıyor. Dalgalı ve kabarık saç stilleri için hacim difüzörü ile birlikte gelen Philips SalonDry Pro 2300, dar kurutma başlığı ile odaklanmış hava akışı sağlıyor.

Cihazın hava girişi ızgarası, kolay temizlik için çıkarılabilir şekilde tasarlanmış. 2,5 metrelik uzun kablosu ve kolay asma halkası, Philips SalonDry Pro 2300’ün diğer özellikleri arasında yer alıyor.

Philips SalonDry Pro 2300 saç kurutma makinesi, 139,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com


Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.  

.