Philips PT860 ile Kusursuz Tıraş Deneyimi

Şubat 6, 2012

Sağlık ve bakım alanında sunduğu inovatif ürünlerle adından söz ettiren Philips, erkeklere özel ürünlerde de vazgeçilmez çözümler sunmayı sürdürüyor. Kusursuz tıraş deneyimi sunan Philips PowerTouch PT860, kolay, temiz ve pürüzsüz bir tıraş isteyenler için üretildi.


Erkek bakımının öncü markalarından Philips; daha pürüzsüz ve temiz bir tıraş deneyimi için, PT860’ı sunar. “Süper Kaldır ve Kes” teknolojisiyle son derece rahat bir tıraş sağlayan Philips’in yeni tıraş makinesi, “DualPrecision Kesme Sistemi” ile en kısa sakallarda bile mükemmel performans gösteriyor.

 Yüz kıvrımlarına dinamik uyum sağlayan “Reflex Action” sistemli başlıklarla güçlenen PT860 ile sabah rutini sıkıcı olmaktan uzaklaşıyor. Yeni PowerTouch tüm bunların yanı sıra, boyun kıvrımlarındaki sakalların alınmasında da rahatlık sağlıyor. Yerleșik çift bıçak sistemi de sakalı kaldırıp keserek, cilt seviyesinin altında rahat ve pürüzsüz bir tıraș sunuyor. Favori ve bıyıkların düzeltmesi için sunduğu tam genişlikte hassas düzelticisi sayesinde dilediğiniz şekli kolaylıkla sağlayabiliyorsunuz.

Lityum-iyon pille; 1 saatlik şarjla 50+ dakikalık kullanım sağlayan Philips PT860, 17 tıraşlık performans gösterebiliyor. LED şarj göstergesinden de enerji durumu sürekli olarak takip edilebiliyor. Üstelik, enerji tamamen bitmiş olsa dahi, 3 dakikalık hızlı şarjla 1 tıraşlık kullanım mümkün olabiliyor.

Temizlik konusunda da sıkıntı yaşatmayan Philips PT860, QuickRinse sistemiyle, tamamen yıkanabilir olarak tasarlandı. Tüm bu özellikleri şık tasarımıyla tamamlayan yeni PowerTouch, temizleme fırçası ve koruma kapağıyla birlikte geliyor. Philips PowerTouch PT860 için önerilen satış fiyatı ise 229,90 TL.

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com


Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.  .