Mükemmel Tıraş Keyfinde Philips Farkı Islak ve Kuru Kullanım Özelliğiyle Philips AT750 AquaTouch

Ocak 6, 2012

Philips, tıraş deneyiminde en iyisini isteyenler için mükemmel bir alternatif daha sunuyor. Philips AT750 AquaTouch, üstün özellikleri, şık görünümü ve akılcı tasarımıyla, modern erkeğin gözdesi olmaya şimdiden aday.

Gerçek tıraş keyfine hazır mısınız? Islak – kuru çalışma özelliğine sahip, esnek başlıkları olan, “Süper Kaldır ve Kes” teknolojisine sahip bir tıraş makinesi ile tanışmaya hazır mısınız? O halde Philips AT750 AquaTouch’a mutlaka göz atmalısınız.

Philips AT750 AquaTouch, cildinizi tahriş etmeden, kesip çizmeden tıraş keyfi yaşamanız için tasarlandı. AquaTouch ile hem pratik kuru tıraş hem de ferahlatıcı ıslak tıraş olmak mümkün. Cildinizin rahat etmesi için tıraş jeli veya tıraş köpüğü ile ıslak tıraş seçeneği şimdi Philips AquaTouch’ta. Yeni AT750’de yer alan çift bıçak sistemi, sakalları kaldırarak pürüzsüz ve rahat bir tıraş sağlıyor.

Philips AquaTouch, pürüzsüz tıraş keyfini yüz kıvrımlarında kolayca kayarak tamamlıyor. Jel ve köpükle kullanım için özel olarak tasarlanan AquaTouch, tek şarjla 14 tıraş için 40 dakikalık kablosuz kullanım özelliğine de sahip. AT750, 8 saatte tam olarak şarj oluyor ve ihtiyacınız olduğunda daima kullanıma hazır. QuickRinse sistemiyle su geçirmeksizin kolayca yıkanabilen AT750 yüzde 100 su geçirmez ve duşta da kullanılabilir, sürtünmeyi azaltan yuvarlatılmış koruyucu başlıklarıyla, cildi tahriş etmeden mükemmel tıraş keyfini tamamlıyor.

Philips AT750 AquaTouch, 199,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Özellikler

  • Süper kaldır ve kes teknolojisi
  • Yüz kıvrımlarına dinamik uyum
  • LED gösterge / Pil göstergesi,
  • 40+ dakika / Tıraș süresi
  • 8 saat  şarj süresi 
  • Kablosuz çalıșma
  • Su geçirmez

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com


Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.  

.