Yeniliklerin Öncüsü Philips, Inovasyon Konferansı’nın Davetlisiydi

Mayıs 6, 2011

Yapı sektöründe iş mükemmelliğiyle rekabet avantajı yaratan, sektörün geleceği “inovasyon”; Yapı-Endüstri Merkezi tarafından düzenlenen İnovasyon Konferansı’nda gündeme geldi.

5 Mayıs 2011’de YEM Etkinlik Salonu’nda gerçekleştiririlen konferans; konunun yerli yabancı uzmanlarının verdiği bilgiler ve sektörde bu alana yatırım yapan firmaların paylaştıkları deneyimlerle katılımcılara yol haritası çizdi.

Yapı Endüstri Merkezi tarafından düzenlenen buluşmalar yapı sektörünün farklı kesimleri arasında bilgi paylaşımı, iletişim ve tanıtım olanağı sağlarken, sektörün gelişimine de katkıda bulunuyor.

Bu çerçevede Yapı-Endüstri Merkezi, Türkiye’deki ekonomik büyümeden doğrudan etkilenen, hem istihdamın hem de ekonominin lokomotifi olan inşaat sektörünün kurumsallaşmasına katkıda bulunmak ve agresif rekabet ortamında kurumların fark yaratmasına destek olmak amacıyla, bu yıl ilkini gerçekleştirdiği “İnovasyon Konferansı”nı düzenledi.

5 Mayıs 2011, Perşembe günü YEM’in Fulya’daki binasında gerçekleşen konferansta, konunun yerli yabancı uzmanlarının aktardığı bilgilerin yanı sıra, bu alana yatırım yapan, inovasyon kültürünü benimsemiş firmaların üst düzey yöneticileri de konuşmacı olarak deneyimlerini paylaştılar

İnovasyon denince akla ilk gelen firmalardan Philips, konferansın ana davetlilerindendi. Philips Tüketici Ürünleri Genel Müdürü Elvan Özkal’ın sunumuyla ‘Tüketici Ürünlerindeki Yaklaşımlar ve Heritage’, Philips Aydınlatma Türkiye Genel Müdürü Ülkem Kırımlı’nın sunumuyla ‘Inovatif Yaklaşımlar ve Heritage’ konularına değinilirken,Philips olarak tüketici ürünlerindeki yeniliklerden ve gelişmelerden de bahsedildi.

Bilgi için:

Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
Burcu.aksoy@philips.com 

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.  

.