Philips Avent, Blogger Annelerle Buluştu

Mayıs 1, 2011

Bebek ve çocuk bakımına ışık tutan, birçok ebeveyni hayatlarının en keyifli ama bir o kadar da zor dönemlerinde yalnız bırakmayan AVENT, bu  kez de blogger annelerle birlikteydi.

24 Mayıs 2011 Salı günü İstinyePark Hillside City Club’da Philips ekibinin ev sahipliğinde gerçekleşen ve Değişim/Gelişim Koçu Burcu Yalman’ın “Ruhunuz için Bahar Temizliği" çalışmasının gerçekleştiği buluşmada 9 Blogger’ın katılımıyla keyifli anlar yaşandı. 

AVENT Pazarlama Müdürü Ayşen Coşgun’un açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik, sohbet ve öğle yemeğinin ardından Değişim/Gelişim Koçu Burcu Yalman’ın çok özel ‘Bahar Temizliği’ çalışmasıyla devam etti. Katılımcıların büyük keyif aldığı etkinlikte, AVENT ürünleriyle ilgili birçok soru sorulurken, anneler AVENT ürünleri hakkındaki memnuniyetlerini dile getirdi. Günün anlam ve önemine istinaden katılımcı bloggerlarımıza teşekkür hediyesi olarak SandaSpa’dan diledikleri zaman kullanabilecekleri masaj paketi hediye edildi.

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
Burcu.aksoy@philips.com 


Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.  

.