Hem Daha Sessiz Hem Akıllı Yeni Nesil Philips Akıllı Ütü Ailesi Genişliyor

Aralık 27, 2011

Dünyanın 1 numaralı ütü markası* Philips, ütüleme teknolojisindeki 50 yılı aşkın tecrübesi ile hayatı kolaylaştıran Akıllı Ütüleri’ni bir adım daha ileri taşıyor. OptimalTemp teknolojisine sahip dünyanın ilk ve tek buhar kazanlı ütüleri olan Philips Akıllı Ütü serisi, ısı ayarı seçimi ve yanma gibi sorunları yok etmesinin yanı sıra, yeni Silent Care modeliyle şimdi daha da sessiz çalışma özelliğine sahip.

Ütüleme teknolojilerinde sunduğu birbirinden farklı ve kalıcı çözümlerle adından söz ettiren Philips, yeni nesil “Akıllı Ütü” serisiyle bu segmentteki yeniliklerine devam ediyor. Tüm kumaş türlerinde güvenle kullanılabilen, ısı ayarını kendi yapan ve tüm bunları oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştiren Philips Akıllı Ütüler, yeni SilentCare GC9520 modeliyle şimdi çok daha sessiz çalışıyor.

2011 yılı sonunda lanse edilen Philips Akıllı Ütüler, ısı ayarını ve yanma derdini ortadan kaldırarak, kullanıcıların kalbini kazanmayı başarmıştı. Pazarda da oldukça ilgi gören Akıllı Ütü serisi, aynı zamanda şık dış görünümü ile estetik açıdan da göz dolduruyor. Philips’in yeni Akıllı Ütüsü SilentCare GC9520 ise tüm bu üstün özelliklere ek olarak, daha sessiz çalışma ve yüzde 20 enerji tasarrufu yapma özelliğine sahip.

Hızlı ve güvenli bir şekilde en inatçı kırışıkların üstesinden kolaylıkla gelen Philips Akıllı Ütü serisi, pratik kullanımı ile de tercih sebebi. Ütüden sızan ve kumaşlar üzerinde leke bırakan sinir bozucu damlacıklar da Philips Akıllı Ütü serisi ile tarihe karışıyor. Damlama önleyici sistem, kumaşların ıslanmasını ve lekelenmesini tamamen engelliyor.

En değerli giysilerinizi; yakmadan, bozmadan, lekelemeden ve hızlı bir şekilde ütülemek için tek ihtiyacınız, OptimalTemp teknolojisiyle buharın gücüne mükemmel şekilde hükmeden, Philips Akıllı Ütü serisi. Güvenilirliği uluslararası kuruluşlar tarafından onaylanan** Philips Akıllı Ütü serisi, benzersiz performansı ile ütüyü hiç olmadığı kadar keyifli ve kolay hale getiriyor. Üstelik şimdi çok daha sessiz.

**Konusunda uzman 3 kurum, ütülenebilen tüm kumaşlarda Akıllı Ütü’yü test etti ve onayladı:

*Euromonitor araştırma şirketi 2002-2010 satış sonuçlarına göre



Philips GC9220
OptimalTemp
5 bar buhar basıncı
120 gr/dk sürekli buhar gücü
230 gr/dk şok buhar
1,5 lt su tankı
Ayrılabilir su tankı
Kolay kireç temizleme

 

 

 


Satış Fiyatı: 779,90 TL

Philips GC9240

OptimalTemp
6 bar buhar basıncı
120 gr/dk sürekli buhar gücü
260 gr/dk şok buhar
1,5 lt su tankı
Ayrılabilir su tankı
Kolay kireç temizleme
Taşıma kilidi

Otomatik kapanma


 


Satış Fiyatı: 899,90 TL

Philips GC9520

OptimalTemp
Sessiz çalışma
Eko ayarı ile %20 enerji tasarrufu
6 bar buhar basıncı
120 gr/dk sürekli buhar gücü
270 gr/dk şok buhar
1,5 lt su tankı
Ayrılabilir su tankı
Kolay kireç temizleme
Taşıma kilidi
Otomatik kapanma

Satış Fiyatı: 979,90 TL

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com


Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, aydınlatma ve yaşam tarzı alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak “sense and simplicity” marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda’da bulunan Philips’in dünyada 1900den fazla ülkede toplam 117.000 çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.

.