Philips'ten Devrim Yaratan Akıllı Ütü Teknolojisi

Aralık 8, 2011

Dünyanın 1 numaralı ütü markası* Philips, ütüleme teknolojilerindeki 50 yılı aşkın tecrübesi ile hayatımızı kolaylaştıracak yeni nesil akıllı ütüyü geliştirdi.  OptimalTemp teknolojisine sahip dünyanın ilk ve tek buhar kazanlı ütüsü Philips Akıllı Ütü, ile artık ısı ayarı yok, yanma derdi yok.

Tüm kumaş türlerinde güvenle kullanılabiliyor, üstelik çok da hızlı. Isı ayarını otomatik olarak kendi yapan Philips Akıllı Ütü, bu şekilde tüm kumaşlar için en doğru sıcaklığı sağlayarak, mükemmel sonuçlar almanızı sağlıyor. Hızlı ve güvenli bir şekilde en inatçı kırışıkların üstesinden kolaylıkla gelen Philips Akıllı Ütü, pratik kullanımı ile de tercih sebebi. Birbirinden farklı kumaşları ütülerken, ütünün ısınmasını ya da soğumasını beklemeye gerek kalmadan en iyi sonuçları almanızı sağlayan akıllı seri, estetik görünümüyle de stile önem veren hanımların kalbini kazanıyor.


Ütüden sızan ve kumaşlar üzerinde leke bırakan sinir bozucu damlacıklar da Philips Akıllı Ütü ile tarihe karışıyor. Damlama önleyici sistem, kumaşların ıslanmasını ve lekelenmesini tamamen engelliyor.

En değerli giysilerinizi; yakmadan, bozmadan, lekelemeden ve hızlı bir şekilde ütülemek için tek ihtiyacınız, OptimalTemp teknolojisiyle buharın gücüne mükemmel şekilde hükmeden, Philips Akıllı Ütü. Güvenilirliği uluslararası kuruluşlar tarafından onaylanan** Philips Akıllı Ütü, benzersiz performansı ile ütüyü hiç olmadığı kadar keyifli ve kolay hale getiriyor.


**Konusunda uzman 3 kurum, ütülenebilen tüm kumaşlarda Akıllı Ütü’yü test etti ve onayladı:

*Euromonitor araştırma şirketi 2002-2010 satış sonuçlarına görePhilips GC9220
OptimalTemp
5 bar buhar basıncı
120 gr/dk sürekli buhar gücü
230 gr/dk şok buhar
1,5 lt su tankı
Ayrılabilir su tankı
Kolay kireç temizleme
Philips GC9240
OptimalTemp
6 bar buhar basıncı
120 gr/dk sürekli buhar gücü
260 gr/dk şok buhar
1,5 lt su tankı
Ayrılabilir su tankı
Kolay kireç temizleme
Taşıma kilidiAuto Shut Off

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com


Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz..