Philips Smart TV ile Kontrol Tamamen Sizde

Aralık 6, 2011

Philips Smart TV, standart bir TV’nin ötesinde sunduğu farklı deneyimlerle ilgi çekmeye devam ediyor. Türkiye’nin lider video sitesi İzlesene.com işbirliği ile gerçekleştirilen yeni uygulama, telefon, kişisel bilgisayar ve Philips Smart TV simulasyonu arasında eğlenceli bir kontrol mekanizması sunuyor.


Gerçekleştirdiği yeniliklerle kullanıcılara TV’den çok daha fazlasını sunan Philips Smart TV, telefonlara yönelik geliştirilen IVR teknolojisi ile web ortamındaki içeriklerin kontrol edilmesini sağlıyor. Philips Smart TV ekibi tarafından geliştirilen fikrin ilk örneği İzlesene.com’da hayata geçirildi.

  

 

İzlesene.com üzerindeki Philips Smart TV kanalında örneklenen uygulama ile Philips Smart TV deneyimini web üzerinden yaşayabilen kullanıcılar, telefonları ile Smart TV'yi kontrol edebiliyor. Telefon numaralarını ilgili alana giren kullanıcılar, bu telefonlardan aranarak, oluşturulan özel sayfada telefonlarından yaptıkları tuşlamalar ile Philips Smart TV’yi kontrol edebiliyor ve sayfadaki video içeriğini değiştirebiliyor.

Kullanıcılar aynı zamanda, telefonlarının tuşları ile sosyal medya ağlarına da erişebiliyor. Bu sayede Philips Smart TV'nin akıllı telefonlar ile kontrol edilebilme özelliğini web üzerinden anında deneyimleyebilen kullanıcılar, aynı zamanda Philips Smart TV’yi de yakından tanıma şansı yakalıyor.

Mobil – web etkileşimli uygulamayı http://www.izlesene.com/kanal/philipssmarttv adresinden deneyimleyebilirsiniz. Philips televizyonları hakkında daha fazla bilgi için www.philips.com/tv ve http://www.pclubturkiye.com/Philips_SmartTV.html adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com


Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.  

.