Philips ile Rengarenk Bir Yılbaşı

Kasım 5, 2011

Aydınlatma sektörünün öncüsü Philips’in tüm dünyada büyük beğeni toplayan LivingColors ve Lumiware serileri ile bu yılbaşı rengarenk geçecek…

Philips yeni yılı evde kutlamak isteyenler için birbirinden şık ve renkli seçenekler sunuyor. Philips’in yeni nesil aydınlatma ürünleri, ev partilerini hiç olmadığı kadar keyifli hale getirmek için ideal. Gecenin rengini LivingColors ile belirlerken, temasını da Lumiware serisinin şık ve kompakt aksesuarlarıyla dilediğinizce oluşturabilirsiniz.

Özel Gecelerin Aydınlatma Uzmanı

LivingColors 16 milyon farklı renk seçeneği ve yüzde 50 daha fazla ışık miktarı ile evlere modern bir hava katarken bir yandan da mekanlarınızı canlı renklere boyuyor. İç mekanlarda şaşırtıcı efektler elde etmeyi sağlayan LivingColors, yüksekliği ve eğimi ayarlanabilen armatürleri ile yerdeki, masadaki ya da raflardaki geleneksel yerlerinden kurtularak yepyeni alanlarda hayat buluyor. Ambiyans yaratırken sınırsız özgürlük sağlayan ürünler, duvarda, tavanda ya da ayaklı standı sayesinde oturma alanlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Kullanıcıların yaşam ortamlarını kişiselleştirmesini kolaylaştıran bir fonksiyonellik ve esneklik dengesi gözetilerek geliştirilen yeni armatürler, iç mekanlarda şaşırtıcı efektler elde etmeyi sağlıyor.

Philips Lumiware ile Evinizin Heryeri Işıl Işıl Parlayacak

Philips Lumiware serisi ise, aralarında vazo, şişe soğutucu, servis tabağı ve bardak altlığı seti gibi ürünlerin bulunduğu eşsiz ev aksesuarları sunuyor. Şık tasarımına özenle monte edilen LED teknolojisi ile aydınlatma özelliği de bulunan Lumiware serisinde aksesuarların altından ve içinden geçen renkli ışıklar, parlak bir renk demeti oluşturuyor.

 

Vazoda ve şişe soğutucuda kullanılan beyaz LED’ler doğrudan çiçeklerin, şişenin ve buz küplerinin üzerine vurarak onları birer sanat eserine dönüştürürken, daha önce hiçbir ev aksesuarının olmadığı kadar şaşırtıcı, sihirli ve eğlenceli olmasını sağlıyor.


Philips LivingColors armatür grubuna 190-650 TL fiyat aralığında, Lumiware serisi ürünlere ise 200-350 TL fiyat aralığında sahip olabilirsiniz.

Bilgi için:

Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr


Burcu Aksoy
Philips / Tel: 0 (216) 636 16 88
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Burcu.aksoy@philips.com

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.

.