Philips Saç Bakım Setleri İle Yeni Yıla Sağlıklı ve Mükemmel Saçlarla Girin

Kasım 4, 2011

Saç bakım ürünlerinin lider markası Philips, bu yıl da sevdikleriniz için dopdolu hediye seçenekleriyle yanınızda. Philips’in fiyat avantajlı  özel dizayn saç şekillendirme seti “HP8298 SalonSet” ve “HP8361 Procare Keratin Saç Düzleştiricisi”, yılbaşı hediyesi seçmekte zorlananlar için ilgi çekici alternatif arasında yer alıyor.

Philips’in saçlarınızı şekillendirirken aynı zamanda bakım yapan “HP8361 Keratinli Saç Düzleştiricisi” ve sınırlı sayıda üretilen özel dizayn saç şekillendirme seti, bu yılın gözde hediye alternatifleri arasında dikkat çekiyor.

HP8298 saç şekillendirme setinde bulunan düzleştirici, seramik plakaları sayesinde saçlarınızı sağlıklı bir şekilde düzleştirmenizi sağlıyor, 30 saniye içinde kullanıma hazır hale geliyor ve 210 dereceye kadar ısınıyor. Set içerisinde bulunan HP8180 saç kurutma makinesi 2100 W gücünde, 6 farklı ısı ve hız ayarına sahip. Ayrıca, ek ısıya gerek olmaksızın, saçınızı hızla kurutmanız için TurboBoost teknolojisine sahip. HP8298, odaklanmış hava akışı için daraltıcı başlık içeriyor ve şekil sabitleyen CoolShot özelliğine sahip. Özel olarak tasarlanan her iki ürün de beyaz doku ve işlemelerle son derece şık. Ürünün satış fiyatı: 139,90 TL.

Philips’in saç doktorları ve saç stilistleri ile birlikte geliştirdiği yeni saç düzleştiricisi ProCare Keratin – HP8361, sahip olduğu yenilikçi özelliklerle, saç bakımına ve sağlığına önem verenler için benzersiz bir seçenek.

 Elektrikli saç bakım ürünleriyle ilgili tüm kaygılara aynı anda son vermeyi başaran Philips, saçın temel yapıtaşlarından “keratin”i, HP8361 saç düzleştiricinin seramik plakalarına ekleyerek bir ilke imza atıyor. ProCare Keratin HP8361’de yer alan “Keratinli Seramik Plakalar”, saça şekil verirken aynı zamanda sağlıklı ve parlak olmasını sağlıyor. Saçtaki negatif yüklü iyonları nötr hale getirerek saçın elektriklenmesini önleyen ve parlak görünmesini sağlayan “İyonik Bakım” özelliği de HP8361’in önemli avantajlarından biri. Cihazın bir diğer önemli özelliği olan Sonic Titreşim ise saçları plaka üzerinde eşit olarak dağıtıyor. Böylelikle saçlar zarar görmeden, çok daha kısa sürede şekil alabiliyor.

EHD+ eşit ısı dağılımı teknolojisiyle plakanın tüm alanlarının aynı derecede ısınmasını sağlayan yeni ProCare, yüzde 20 daha uzun olan plaka boyutlarıyla, işlem süresini kısaltıyor. 230 derecelik profesyonel ısı seviyesi, 15 saniye içinde kullanıma hazır hale gelme, otomatik kapanma, sıcağa dayanıklı özel dizayn saklama çantası ve 2,5 m’lik uzun kablo boyu, Procare Keratin HP8361’i tercih etmeniz için öne çıkan diğer avantajlar.

Şık ve kullanışlı aksesuarlarla sunulan ürünün son kullanıcı fiyatı ise 169,90 TL. 

Bilgi için:

Burcu Aksoy

Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com

Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr
.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.  

.