Philips O'Neill Snug'la Maceraya Hazırız

Kasım 4, 2011

Üstün ses kalitesiyle dikkat çeken Philips O’Neill kulaklık serisi, bu defa macera tutkunları için özel olarak tasarlanan SNUG modeliyle karşımıza çıkıyor. Özellikle tasarım, kablo ve konnektör alanında önemli yeniliklere imza atan SNUG, dış mekanda kullanım için son derece uygun.

Philips O’Neill serisi, müziğin gücünü sonuna kadar hissetmek isteyen kullanıcılar için farklı bir yere sahip. Serinin yeni modeli SNUG ise bu gücü dış mekanın zorlu koşullarına adapte ederek; sağlam, yenilikçi ve dinamik bir kulaklıkla tanışmamızı sağlıyor.

 

Philips O'Neill SNUG, kendinden baș bantlı tasarımıyla kulağa tam oturuyor. Sarsılma sorununu da ortadan kaldıran bu tasarım, SNUG’ın müziği kusursuz bir şekilde aktarmasını sağlıyor. Üst düzey bir mühendislik ekibi tarafından tasarlanan yeni yol arkadaşınız, düz katlanabilen yapısıyla çantada taşımak için de ideal.

SNUG’ın ses yalıtımlı yumuşak tamponları, uzun süreli kullanımda kulağı rahatsız eden ve baş ağrısına yol açabilecek etkileri tamamıyla ortadan kaldırarak, müzik keyfini üst seviyede akustik değerlerle ve uzun süre yaşamanızı sağlıyor.

 

Bas sesler konusunda da iddialı olan SNUG, dinamik 40 mm’lik sürücüleriyle etkili bir bas performansına imza atıyor. Son derece dayanıklı, dolaşmayan ve gerilim düzeltici özelliğine sahip, kopmayan sert yapılı kablosu ise SNUG’ın en önemli artıları arasında yer alıyor. Güçlendirilmiş konnektörler de bu sağlam yapıyı tamamlıyor.

Philips O’Neill SNUG’ın kablosu, sıkıştığı anda baş bandından kolayca çıkarılabiliyor. Kabloyu tekrar gerilim düzelticiye bağladığınızda, müzik keyfini yașamaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Serinin SH8801/10 modeli siyah, SH8803/10 modeli kırmızı, SH8802/10 modeli mavi, SH8800/10 modeli ise gri renk seçenekleriyle satışa sunuluyor.

Philips O’Neill SNUG’ın satış fiyatı, 79,90 TL.

Özellikler

  • Mıknatıs tipi: Neodimyum
  • Frekans tepkisi: 15 - 24 000 Hz
  • Empedans: 32 Ohm
  • Maksimum güç giriși: 100 mW
  • Hassasiyet: 107 dB
  • Hoparlör çapı: 40 mm
  • Kablo uzunluğu: 1,2 m
  • Konnektör: 3,5 mm stereo
  • Konnektör kaplaması: 24k altın kaplama
  • Kablo tipi: OFC

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com


Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.

.