Philips Meme Kanseriyle Mücadeleye destek veriyor

Ekim 12, 2011

Philips meme kanseri ile mücadele için Pembe Kurdele ile işbirliği yapıyor. “Meme Kanseri Farkındalık ve Bilinçlendirme” ayı olan Ekim ayı boyunca alınan her Philips kadın sağlığı ürünü için Uluslararası Meme Kanseri Örgütü “Pembe Kurdele”ye 50$ bağış yapılıyor.

 

Mammografi ve Meme MRI’ında geniş ürün portfoyü ile yüksek kalite görüntülemeyi sunan Philips, aynı zamanda maksimum güvenlik ve hasta konforunu ön planda tutarak, kaliteli hizmet sunuyor.

 

MammoDiagnost  görüntüleme cihazı serisinden,  Intellispace Breast iş istasyonu’na, Mammotrak, Flextrak gibi üstün coil çözümlerinden Smart Exam Breast, DynaCAD iş istasyonu için özel coil aksesuarlarına, teknolojik yeniliklere öncülük ederek, Meme Kanseri teşhis ve tedavisinde inovatif çözümler sunmaya devam ediyor. 

 

Philips Kadın Sağlığı ürünleri hakkında daha detaylı bilgi için:

http://www.healthcare.philips.com/tr_tr/clinicalspecialities/WomensHealthCare/index.wpd

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 60'tan fazla ülkede toplam 119.000 çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 25,4 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.  

.