Philips Avent ile Emzirme Sürenizi Uzatın

Şubat 6, 2011

Philips AVENT, bebeklerin doğal emme hareketini taklit eden göğüs pompaları ile daha fazla sağım sağlıyor.


Anne sütünün yararları ve emzirmenin önemi saymakla bitmez. Emzirme son derecede sağlıklı,doğal ve uzmanlar tarafından da önemle önerilen bir yöntemdir. Annelerin en büyük yardımcısı Philips AVENT, manuel ve elektonik göğüs pompaları ile daha fazla süt sağımına yardımcı olur. Philips AVENT manuel ve elektronik pompalarda bulunan ve bebeklerin emme hareketini taklit eden benzersiz, patentli silikon masaj başlığı süt salgılama refleksini uyararak dilediğiniz sürece emzirmenize olanak sağlar.

Philips Avent pompalar hızlı, nazik ve sessizdir. Patentli beş yapraklı masaj başlığı ile süt bezlerine  denk gelerek, bebeğin emme hareketinin aynısını sağlayarak içe ve dışa doğru esner, bu sayede doğal ve hızlı boşaltım gerçekleştirir. Philips Avent manuel göğüs pompalarının hastane tipi elektrikli pompalar kadar etkili olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. Philips Avent elektronik göğüs pompaları ise, manuel pompanın tüm özelliklerinin yanısıra elektronik hafızası ile sağma hızını ve ritmini ezberleyerek, annenin daha rahat ve endişesiz bir emzirme deneyimi yaşamasını sağlar. Elektronik hafıza, annenin kişisel pompalama ritmini öğrenir ve tek bir tuş ile bu ritme devam eder.

Süt üretimini korumak ve bebeğinizden uzaktayken bile sütünüzü sağmak ve saklamak için ideal olan Philips AVENT göğüs pompaları, esnek ve taşınabilir tasarımıyla kolay kullanım sağlar. AVENT’in birbirine uyumlu parçaları sayesinde, pompanıza takacağınız biberon emziği ile başka bir kaba süt aktarımı yapmanıza gerek kalmaz ve bu sayede tek bir damla sütünüz bile ziyan olmaz.Yine aynı şekilde özel kapatma diskleri sayesinde sağdınız sütünüzü bu kaplarda güvenle saklayabilirsiniz.

Philips AVENT SCF310/60 manuel göğüs pompasına 135,5 TL’ye , Philips AVENT SCF312/60 elektronik göğüs pompasına ise 261,5 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com


Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips Avent ile ilgili haberlere www.avent.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.  .