Philips’in En Üstün Teknolojili Tıraş Makinesi


Tıraş makinesinde Dünya lideri Philips’in yeni SensoTouch serisi, bugüne kadar geliştirdiği en mükemmel tıraş sistemi ile tıraşı keyif haline getiriyor

Şubat 1, 2011

Tüketicilerinin hayatlarını kolaylaştıracak ürünler sunan Philips, kendisine özen gösteren erkeklere SensoTouch serisi’nin üstün teknolojisi ile pürüzsüz ve keyifli tıraş sunuyor.

 

Bugüne kadarki en gelişmiş tıraş sistemine sahip olan SensoTouch 3D RQ1260 tıraş makinesinin tıraş başlıkları, GyroFlex 3D özelliği ile 3 farklı yöne bağımsız olarak hareket ederek yüzünüzdeki tüm kıvrımlara mükemmel uyum sağlıyor ve ulaşılması zor bölgeleri bile kolaylıkla tıraş ediyor. SensoTouch 3D RQ1260, deliklerin normal uzunluktaki sakalları, kanalların uzun ve yatık sakalları, dairelerin ise kısa sakalları tıraş ettiği UltraTrack tıraş sistemi ile hızlı ve mükemmel sinekkaydı tıraş imkanı sunuyor.

 

Tıraş başlıklarının 2 farklı yöne bağımsız hareket ettiği GyroFlex 2D sistemi ile yüzünüzün tüm kıvrımlarını kolayca izleyen ve Dual Precision tıraş başlıkları ile en kısa tüyleri bile pürüzsüz tıraş eden SensoTouch 2D RQ1150 ise sahip olduğu düzeltici ile de bıyık ve favorilere kusursuz şekiller vermenizi sağlıyor. SensoTouch 2D RQ1150 modeline 290 TL’den sahip olabilirsiniz.

 

Tıraşı Keyfe Dönüştüren Teknoloji

 

SensoTouch serisinin sahip olduğu Aquatec teknolojisi ile dilerseniz pratik ve konforlu kuru tıraş, dilerseniz istediğiniz köpük veya jel ile ferahlatıcı ve keyifli ıslak tıraş olabilirsiniz. Patentli Süper Kaldır ve Kes sistemi ile SensoTouch tıraş makinelerinde bıçaklardan biri sakalı kaldırırken diğeri kesiyor ve mükemmel sinekkaydı tıraş sunuyor.  Cildinizin sağlığına da önem veren SensoTouch serisi, SkinGlide başlıkları ile sürtünmeyi azaltarak, cildinizin tahriş olmasını engelliyor. SensoTouch 3D RQ1260 tıraş makinesi 580 TL, SensoTouch 2D RQ1150 tıraş makinesi 290 TL fiyatından satışa sunuluyor.

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com

 

Mehmet Sinlenmez
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 52 59
mehmet.sinlenmez@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics hakkında

Hollanda Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, aydınlatma ve yaşam tarzı alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak “sense and simplicity” marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda’da bulunan Philips’in dünyada 60’tan fazla ülkede toplam 116.000 çalışanı bulunmaktadır. 2009 yılında 23 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.

.