Philips iPod/iPhone uyumlu Saatli Radyo ile Güne Müzikle Uyanın


Ses tutkunlarının vazgeçilmez markası Philips, müzik ve ses ürünlerindeki iddiasını AJ3270D iPhone ve iPod uyumlu saatli radyo ile sürdürüyor.

Ağustos 1, 2011

Philips, sunduğu ürünlerin hem tasarımı hem de teknolojik özellikleri ile fark yaratmaya devam ediyor. AJ3270D müzik saatli radyo, tasarım, ses ve teknik özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Philips AJ3270D ile iPod ya da iPhone’nunuzu şarj ederken müzik keyfiniz kesilmez. Bağlantı istasyonu sayesinde çalma cihazınızı doğrudan bağlantılı eğlence sisteminize bağlayarak en sevdiğiniz müzikleri mükemmel ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz. Ayrıca, iPod ya da iPhone’nunuzu çalarken şarj ettiğinden müzik dinlerken cihazınızın pilinin bitmesi gibi bir derdiniz olmaz. Bağlantılı eğlence sistemine bağlandığında, çalma cihazınız otomatik olarak şarj edilir. Akıllı bir tasarıma sahip olan yaylı dock bağlantı portuna, özel adaptör gerektirmeden tüm iPod veya iPhone cihazları takılabilir.

İstasyon ayarlı dijital radyo özelliğiyle sevdiğiniz radyo frekanslarını hafızaya alma tuşunu basılı tutarak kolayca kaydedebilir ve her seferinde elle ayarlamadan, favori radyo istasyonuna hızla erişebilirsiniz.

Otomatik kapanma zamanlayıcısı,uykuya dalmadan önce istediğiniz müziği veya radyo istasyonunu ne kadar süreyle dinlemek istediğinize olanak tanır. Kapanma zamanlayıcısı sayesinde, cihazınızı açık bırakmaktan korkmadan,sevdiğiniz müzikle uykuya dalmanın keyfini yaşarsınız.

Çift alarm özelliğiyle iki alarm saati birden kurabilir,birini kendiniz diğerini eşiniz için ayarlayabilirsiniz.

Philips AJ3270D iPod/iPhone saatli radyo ile içinde bulunduğumuz Ramazan ayında iftar ve sahur saatleriniz hiç şaşmayacak,sahur için uyanmanın keyfi ikiye katlanacak.


Philips AJ3270D iPod/iPhone saatli radyoya 129,9 TL‘ye sahip olabilirsiniz.

 

Bilgi için:

Selin Onat

Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92

selin.onat@bersay.com.tr

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü

Tel: 0 (216) 636 16 88

burcu.aksoy@philips.com

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.  

.