Philips - O’Neill İşbirliği Kulaklıkları Zirveye Taşıyor

Ocak 1, 2011

Yaşam tarzı anlamında dünyanın en yenilikçi iki markası Philips ve O’Neill, aktif bir yaşam tarzının zorluklarıyla başa çıkabilecek şekilde tasarlanmış bir kulaklık serisi için güçlerini birleştirdi. Philips'in yeni serisi O'Neill kulaklıklar her ortamda uzun süreli dayanıklılık sağlarken müzik keyfini eksiksiz çıkarmanıza imkan veriyor. Size de enerjinizi tazeleyen müziği günün her saatinde ve istediğiniz kadar dinlemek düşüyor.

 

Ağır ve zorlu koşullarda test edilen yüksek performanslı Philips O’Neill kulaklık serisi, hayatı her yönüyle yaşayan adrenalin tutkunlarından gelen önerilerle geliştirildi. Birbirinden tamamen farklı ve özgün tasarıma sahip dört ayrı modelden oluşan Philips O’Neill serisi en dinamik aktif yaşam tarzında karşılaşılabileceğiniz sorunlarla da rahatlıkla baş edebiliyor.

 

Ağır malzemelerden esinlenilen ve su geçirmeyen materyallerden üretilen Stretch serisi sunduğu yüksek performansın yanısıra, darbelere dayanıklı bir yapıya sahip. Snug ise cesur grafiklerin kusursuz uyumu ile kaliteli sesi bünyesinde birleştiriyor. Kulak içi modellerden Covert, güçlü ses efektleri ve iPhone desteği ile öne çıkarken, üç farklı renkten oluşan Specked serisi ise dolaşmayan kablo sistemi ile daha uzun müzik dinleme imkanı sunuyor.

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com

 

Mehmet Sinlenmez
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 52 59
mehmet.sinlenmez@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics hakkında

Hollanda Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, aydınlatma ve yaşam tarzı alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak “sense and simplicity” marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda’da bulunan Philips’in dünyada 60’tan fazla ülkede toplam 116.000 çalışanı bulunmaktadır. 2009 yılında 23 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.

.