Philips LivingWhites ile Işığınızı Oturduğunuz Yerden Kumanda Edin


Aydınlatma sektörünün öncüsü Philips, LivingWhites ile şaşırtmaya devam ediyor.

Ağustos 1, 2011

Son teknolojiyi tüketiciyle buluşturmayı ilke edinen Philips, hayranlık uyandıran yeni ürünü LivingWhites ile tüketicilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. İlk uzaktan kumanda edilebilir enerji tasarruflu aydınlatma sistemi olan LivingWhites, sadece lamba değişimiyle avizelerinizdeki ışık miktarını dilediğiniz şekilde ayarlamanızı sağlıyor. LivingWhites’ın Smartlink teknolojisi sayesinde tek bir kumandayla dilerseniz bir lambayı dilerseniz evinizdeki tüm lambaları istediğiniz kombinasyonda kontrol edebilir, ışıkları tek tek veya birlikte kısabilirsiniz. LivingWhites, ışık yoğunluğunu ve miktarını dilediğiniz şekilde kontrol etmenizi sağlayarak arzu ettiğiniz ambiyansı yaratmanıza yardımcı olur.


LivingWhites’ın sihirli kumandası seçtiğiniz ışık ayarlarını hafızasında saklarken, lambalarınızı da olduğunuz yerden 15 metre mesafeye kadar kontrol etmenize olanak tanır. 50 adete kadar lamba tanıtabildiğiniz bu özel kumandayla, dilediğiniz keyifli ortamı yerinizden kalkmadan yaratabilirsiniz.


LivingWhites, siz dilediğiniz ortamı yaratırken, 8 yıla varan uzun ömrü ve %80’e varan enerji tasarrufuyla da hem çevreyi hem de bütçenizi korur.


Philips LivingWhites uzaktan kumanda edilebilir setlere 120TL’den, tekli kumanda edilebilir lambalara 60TL’den başlayan fiyatlarla, yapı marketler ve seçkin avizecilerden sahip olabilirsiniz.

Bilgi için:

Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.  

 

.