Philips Living Ambiance Serisi ile Evinizi Renklendirin

Şubat 1, 2011

Tüketici aydınlatması alanında sunduğu çözümlerle evinizin havasını değiştiren, modunuza göre bulunduğunuz ortamın rengini değiştirmeye olanak sağlayan Philips, LivingAmbiance serisi ile mekanlara milyonlarca farklı rengin zenginliğini katıyor.

 

Philips, hiç yerinizden kalkmadan evinizi dilediğiniz anda dilediğiniz renkle aydınlatmanıza olanak tanıyor. 16 milyon renk seçeneği ile Philips Living Ambiance serisi ile tek dokunuşunuz sihirli ortamlar yaratmak için yeterli.
Uzaktan kumandası sayesinde odayı çocukların oynaması için uygun bir hale getirirken, aydınlık işlevsel bir alandan, kitap okunacak rahat bir ortama veya arkadaşlarla vakit geçirebilecek bir duruma çevirebiliyor. Philips Living Ambiance serisi, sarkıt, zemin lambası veya masa lambası olmak üzere üç farklı modelde tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

 

LivingColors Conic’e iF Tasarım Ödülü

 

LivingColors Conic tasarım alanından dünyanın en prestijli ödüllerinden  iF Tasarım Ödülü’ne layık görüldü. 2011 iF Tasarım Ödülleri yarışmasına 43 ülkeden 2 bin 756 projenin katıldı. Söz konusu ödülün Conic’in tüm renk seçenekleri için geçerli olduğu belirtildi.

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com

 

Mehmet Sinlenmez
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 52 59
mehmet.sinlenmez@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics hakkında

Hollanda Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, aydınlatma ve yaşam tarzı alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak “sense and simplicity” marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda’da bulunan Philips’in dünyada 60’tan fazla ülkede toplam 116.000 çalışanı bulunmaktadır. 2009 yılında 23 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.

.