En yenilikçi LED Armatür Ödülü; Philips "StyliD Compact Power"ın...


Aydınlatma sektörünün lider markası Philips; İstanbulLight 7.Uluslararası Aydınlatma Fuarı’nda düzenlenen törende; en yenilikçi LED’li armatür kategorisinde, "StyliD Compact Power" ile ödül kazandı.

Nisan 19, 2011

Enerji verimli LED ürünleri ile yaşamın her alanını aydınlatan Philips, 14-17 Nisan 2011 tarihlerinde CNR Fuar Merkezi’nde düzenlenen İstanbulLight 7.Uluslararası Aydınlatma Teknolojileri Fuarı kapsamında, “StyliD Compact Power” ürünü ile en yenilikçi LED armatürü ödülünü aldı.


Özellikle mağazacılık ve otelcilikte, vurgu aydınlatmasının tercih edildiği noktalarda; hızlı kurulumu, farklı renk seçenekleri ve yüksek enerji tasarrufu ile en etkili çözümlerden biri olan StyliD Compact Power; yarattığı yenilikçi farklılık ile ödüle hak kazandı.


Philips tarafından en son LED teknolojisi ile piyasaya sunulan StyliD Compact Power, 50 bin saate varan ömrü, düşük bakım maliyeti ve enerji tasarrufu avantajlarının  yanısıra; yüksek renk geriverimi ve özel gövde renk alternatifleri ile dikkat çekiyor.


Konvansiyonel çözümlü bir armatüre göre ortalama 3,5 yıl içinde kendisini amorti eden StyliD Compact Power; civa gibi maddeleri içermeyen LED teknolojisi ile çevreci bir ürün olarak pazardaki yerini alıyor.


Ödül töreninde, Philips adına bu ödülü  almaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Philips Aydınlatma Türkiye Genel Müdürü Ülkem Kırımlı; “Global aydınlatma pazarının lider markası Philips, öncüsü olduğu LED aydınlatma teknolojisinde de her segmente yönelik LED’li çözümlerini üstün Philips kalitesiyle sektörün hizmetine sunmaktadır. Günümüzün en önemli trendlerinin başında gelen sürdürülebilirlik, tüm sektörlerde olduğu gibi aydınlatma sektöründe de etkilerini göstermekte olup; enerji verimliliği konusu son kullanıcıların en önemli tercih kriteri haline gelmiştir. LED teknolojisinin kullanımının yaygınlaşmasıyla  birlikte, Philips’in yeni nesil LED’li çözümleri içerisinde yeralan StyliD Compact Power; değişen paradigmalar sonucu gelişen talepleri  karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.” dedi.

Bilgi için:

Türk Philips Ticaret A.Ş
Kurumsal İletişim Müdürü
Berna Yalaz         
(216) 636 16 29

berna.savas@philips.com   

Bersay Danışmanlık
Özge Aksoy        
(212) 337 51 59

ozge.aksoy@bersay.com.tr     

Deniz Saydam 
(212) 337 52 85
deniz.saydam@bersay.com.tr    

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 60'tan fazla ülkede toplam 119.000 çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 25,4 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.  

.