Philips HMP3000 Medya Oynatıcı ile Dünyanın İçeriği Televizyonunuzda


Philips’in yeni ürünü HMP3000 ortam oynatıcı üstün teknolojisiyle TV’niz ve multimedya dosyalarınız arasındaki tüm engelleri ortadan kaldırıyor.

Temmuz 1, 2011

Ses ve görüntü sistemleri konusunda dünyanın lider markalarından Philips, HMP3000 HD medya oynatıcıyla uçsuz bucaksız multimedya içeriğini zahmetsizce keşfetmenizi sağlıyor. Dosya dönüştürmeye gerek kalmadan Internet veya PC kitaplığınızdaki videoların, müziğin ve fotoğrafların keyfini artık doğrudan TV’nizde sürebileceksiniz.


Yüksek çözünürlüklü DivX oynatımı için HD onaylı DviX Plus teknolojisi ile Internet üzerindeki HD video ve filmlerin keyfini doğrudan TV veya PC’nizden çıkarmanıza olanak sağlayan HMP3000 ile Real Media Video ve Windows Media Video yazılımlarıyla bilgisayarınızdaki dilediğiniz filmi, Dolby Digital DTS2.0 sayesinde mükemmel kalitede izleyebilirsiniz. HMP3000 ile değişik formatlardaki fotoğraflarınızı ve videolarınızı TV’nizin geniş ekranından görüntülerken,dosya dönüştürme zahmetine gerek kalmadan gerçek eğlencenin keyfine varacaksınız. Ses formatı ne olursa olsun, HPM3000 ile sevdiğiniz müzikleri üstün ses kalitesiyle dinleyebileceksiniz.


Philips HMP3000 medya oynatıcıya 139.90TL’ye sahip olabilirsiniz.

 

Bilgi için:

Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

Burcu Aksoy          
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.  

 

.