Tasarim Ödüllü Philips Dailyduo ile Hizli Temizlik

Ocak 1, 2011

Üstün Philips teknolojisi ile üretilen Philips DailyDuo Dikey Şarjlı Süpürge, 2011 IF Tasarım Ödülü’ne layık görüldü. 2’si 1 arada özelliği ile kusursuz temizlik sunan DailyDuo şık tasarımıyla ev dekorasyonunuza uyum sağlıyor.

 

Şık tasarımı ile ev dekorasyonunuza uyum sağlarken, günlük hızlı temizlik imkanı sunarak hayatınızı kolaylaştıran Philips DailyDuo dikey şarjlı süpürge, dünyanın en önemli ödüllerinden IF Tasarım Ödülü almaya hak kazandı. 43 ülkeden 2756 ürünün katıldığı yarışmada değerlendirme 20 ülkenin önde gelen tasarımcılarından oluşan jüri tarafından yapıldı. Philips’in dikey şarjlı süpürgesi DailyDuo da değerlendirme sonucunda yer bakımı alanında IF Tasarım Ödülü’ne layık görüldü.

 

Philips DailyDuo’nun 2'si 1 arada özelliği, zeminin ve mobilyaların kolayca temizlenebilmesi için standart süpürge ile el süpürgesini aynı üründe buluşturuyor. QuickDraw açma sistemiyle, el süpürgesini tüpten kolayca çıkarabilir; uzun ve kısa saplı kullanım arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Philips DailyDuo’nun kendiliğinden dik durma özelliği sayesinde ise süpürgenin gövdesini dilediğiniz yere bırakıp, el süpürgesi ile temizliğe kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 

Ayrıca, şarj edilebilir pillerle kablosuz çalışma imkanı sunan DailyDuo, en ulaşılmaz yerlerde bile kesin sonuç almanızı sağlarken, AutoOff şarj sistemi sayesinde piller tam şarj olduğunda otomotik olarak kapanıyor ve enerji tasarrufu sağlayarak bütçenizi de koruyor. Philips DailyDuo 379,9TL’den satışa sunuluyor.

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com

 

Mehmet Sinlenmez
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 52 59
mehmet.sinlenmez@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics hakkında

Hollanda Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, aydınlatma ve yaşam tarzı alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak “sense and simplicity” marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda’da bulunan Philips’in dünyada 60’tan fazla ülkede toplam 116.000 çalışanı bulunmaktadır. 2009 yılında 23 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.

.