Philips Avent Dişlikler İle Diş Çıkarma Acısına Son

Ağustos 1, 2011

Philips AVENT BPA içermeyen dişlik serisi, bebeğinizin diş çıkarma döneminde hassaslaşan damağına masaj yaparak rahatlama sağlarken, diş çıkarma acısını azaltmaya yardım eder.


Diş çıkarma, bebek gelişiminin önemli bir evresi olup, ilk dişin belirdiğini görme sevinci muhteşem bir deneyimdir. Bazı bebekler, bu dönemi kolayca atlatırken maalesef bazıları için daha fazla zorluğun yaşandığı, sizi ve bebeğinizi sıkıntıya sokan bir süreçtir. Diş çıkarma süreci 3 ana evreye ayrılır. Bu evrelerin her birinde bebeğinizin diş çıkarma acısını gidermek için ona en uygun dişliği vermek, rahatlamasını sağlayacaktır.


Bu sebeple Philips Avent, her bir evre için özel olarak tasarlanmış, BPA ve Ftalat içermeyen dişlik serisini geliştirdi. Philips Avent dişlikler şekil ve boyutları ile bebeğinizin minik ağzına uygundur ve ufak elleri ile tutabileceği bir tasarıma sahiptir. Uluslar arası güvenlik standartlarına uygunluğuyla yüksek kalite ürünü AVENT dişlikler, Philips AVENT sterilizatör ile de kolayca sterilize edilebilir.


Philips AVENT dişliklere 20,9TL’ye sahip olabilirsiniz.

Bilgi için:

Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr


Burcu Aksoy
Philips / Tel: 0 (216) 636 16 88
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Burcu.aksoy@philips.com 

 

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.  

.