Philips Avent Bpa’siz Dişliklerle Bebekleriniz Daha Huzurlu


Philips AVENT BPA ve ftalat içermeyen dişlik serisi ile bebeğinizin diş çıkarma döneminde hassaslaşan damağına masaj yaparak bu süreci kolaylaştırıyor

Ocak 28, 2011

Ön, orta ve arka dişler için ayrı üretilen Philips AVENT dişlikler bebeğinizin diş çıkarma acısını azaltıyor. Çiğnenebilecek dokuya sahip olan ve renkli tasarımlarıyla bebeklerin eğlenmesini de sağlayan dişlikler BPA ve ftalat içermiyor. Balık şeklindeki dişlikler bebeğinizin doğal damak, diş ve diş eti gelişimini de destekliyor.

 

Ön dişler için birinci aşama dişlik bebeğinizin dişlerini kaşıyabileceği çiğnenebilen bir dokuya sahip. Buzdolabında tutulduktan sonra bebeğinizin damağını soğutma imkanı veren orta dişler için ikinci aşama ve arka dişler için üçüncü aşama dişlikler aynı zamanda bebeğinize masaj yaparak diş çıkarma dönemini rahat geçirmesini sağlar.

 

Philips AVENT’in balık şeklindeki renkli ve oynamayı da teşvik eden, BPA ve ftalat içermeyen dişlikleri bebeğinizin diş ağrısını azaltarak daha rahat bir dönem geçirmesine imkanı tanıyor.

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com

 

Mehmet Sinlenmez
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 373 52 59
mehmet.sinlenmez@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics hakkında

Hollanda Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı bir Sağlık ve Kişisel Bakım şirketidir. Sağlık, aydınlatma ve yaşam tarzı alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak “sense and simplicity” marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda’da bulunan Philips’in dünyada 60’tan fazla ülkede toplam 128.000 çalışanı bulunmaktadır. 2007 yılında 27 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.

.