Philips Usb Hoparlörlerle Müzik Zevkinizi Katlayın


Ses sistemleri konusunda dünyanın lider markalarından Philips, SPA4310 multimedya hoparlörle taşınabilir bilgisayarınızda müziğin tadını çıkarın

Şubat 1, 2011

Taşınabilir bilgisayarınız veya MP3 çalarınızda en mükemmel ses deneyimini SPA4310 multimedya hoparlörlerle yaşayın. 60 Watt çıkış gücünde bile dinamik bas ve parazitsiz ses ile müziğinize ve seslerinize hayat veren SPA4310 multimedya hoparlörler, ses derinliği sayesinde enstrümanlar için mesafe hissi yaratır.

 

Değişebilir kablo uzunluğu ile her ortamda derli toplu kullanım olanağı sunan SPA4310 multimedya hoparlörler müziğin, oyunların, filmlerin ve çevrimiçi videoların keyfini sürmenizi sağlıyor. Ayrıca kablolu ses ve güç kontrolü, hoparlörlerinizi en etkin şekilde ayarlamanıza yardımcı oluyor.

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com

 

Mehmet Sinlenmez
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 52 59
mehmet.sinlenmez@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics hakkında

Hollanda Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, aydınlatma ve yaşam tarzı alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak “sense and simplicity” marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda’da bulunan Philips’in dünyada 60’tan fazla ülkede toplam 116.000 çalışanı bulunmaktadır. 2009 yılında 23 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.

.