Philips’ten Bakımlı Erkekler İçin Yaza Özel Muhteşem Fırsat

Temmuz 1, 2011

Philips yaza özel yeni fırsatıyla, QG3250 Multigroom Tıraş setinin fiyatını 109,90TL’den 89.90 TL’ye indirdi. 24 Haziran-31 Temmuz tarihleri arasında sürecek bu müthiş kampanya ile dış görünümüne önem veren erkekler bu yaz kendi tarzlarını kendileri yaratacaklar.


Üstün Philips teknolojisi ile üretilen Philips QG3250 tıraş seti sayesinde istediğiniz tarzı yaratırken mükemmel sonuçlar elde edeceksiniz. Performansı ve tasarımıyla zahmetsiz ve pürüzsüz bir tıraş keyfi sunan bakım setinin yuvarlak koruma başlığı ciltte daha kolay hareket ederek cildin tahriş olmasını engellerken, sakal ve bıyık için tam boy düzleştiricisi, sakal kenarlarında daha mükemmel sonuçlar için mini tıraş makinesi ve stilinizin hatlarını belirginleştirmek için hassas düzelticisi sayesinde istediğiniz görünümü yaratmanıza yardımcı oluyor. 7’si 1 arada Bakım Seti’nde bulunan aparatlarla ister saç ve sakallarınızı kolayca kesebilecek veya burun, kulak ve kaş tüylerinizi düzeltebileceksiniz. 9 ayarda kilitlenebilir saç, sakal ve bıyık taraklarıyla kimseye ihtiyaç duymadan istediğiniz tarzı oluşturabileceksiniz.Yıkanabilen parçaları sayesinde maksimum kullanım kolaylığı ve hijyen de sağlayan bu çok özel ürüne sahip olmanın şimdi tam zamanı!

 

Bilgi için:

Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0212 337 51 92
Selin.onat@bersay.com.tr

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü

Tel: 0 (216) 636 16 88
Burcu.aksoy@philips.com 

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.  

.