Yeni Philips Ergonomik Sistem Ütüler ile Ağrısız ve Konforlu Ütüleme

Şubat 1, 2011

Philips’in yüksek teknolojisi ve yoğun tüketici araştırmaları sonucu ürettiği, GC9140 serisi ergonomik sistem ütüler Türkiye’de ilk ve tek olma özelliği taşıyor. Kolay tutuş, kolay kurulum ve kolay saklama sağlayan kompakt tasarımları ile ütü yapmayı kolaylaştıran GC9140 Buhar Kazanlı Ütü, yukarıya eğimli sapları ile doğal bir bir tutuş pozisyonu sağlayarak bilekte oluşan zorlanmaları ve bilek ağrılarını ortadan kaldırıyor.

 

Tüketicilerin hayatını kolaylaştıracak ürünler sunan Philips, GC9140 Buhar Kazanlı Ütü ile ağrısız ve konforlu ütüleme imkanı sağlıyor. Yüzde 37 daha kompakt tasarımı ile ütü masasında daha az yer kaplıyan GC9140, taşıma kilidi sistemi ile tek elle kolayca taşınabiliyor ve entegre kordon saklama ünitesi ile kolayca saklanabiliyor.

5 bar’lık yüksek buhar basıncı ve dakikada 200 garama varan buhar gücü ile kırışıklıkların en derinlerine inerek mükemmel ve hızlı bir sonuç sağlayan GC9140 Buhar Kazanlı Ütü’lerde dünyanın ilk ve tek otomatik kireç temizleme sistemi de bulunuyor. GC9140 Eco ayarı ile yüzde 20 enerji ve yüzde 40 da su tasarrufu yapıyor.

 

Deneyenlerden tam not

 

GC9140 Buhar Kazanlı Ütü, Fikrimühim aracılığı ile Türk kadınlarının beğenisine sunuldu. Ütüyü deneyen kullanıcılar sonuçtan memnun kalmakla beraber, Philips ütülerin işlerini 2 kat kolaylaştırdığını da belirtti. Bu sonuç, Fikrimühim üzerinden Philips GC9140 Buhar Kazanlı Ütü’yü deneyen kadınların yüzde 97’si tarafından onaylandı.

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com

 

Mehmet Sinlenmez
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 52 59
mehmet.sinlenmez@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics hakkında

Hollanda Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, aydınlatma ve yaşam tarzı alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak “sense and simplicity” marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda’da bulunan Philips’in dünyada 60’tan fazla ülkede toplam 116.000 çalışanı bulunmaktadır. 2009 yılında 23 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.

.