Philips’ten Bir İlk Daha: Dünya’nın Sinema Oranlarına Sahip İlk Akıllı 3d Televizyonu


Philips Cinema 21:9 Gold serisinden 50PFL7956H, gerek şık tasarımı gerekse üstün teknolojisiyle hayranlık uyandırıyor.

Temmuz 1, 2011

Philips 50PFL7956H 21:9 ekranıyla  gerçek sinemaseverlerin gönlünü fethetmeye hazırlanıyor. 21:9 ekranı sayesinde beyaz perdeye uyarlanan filmlerde yönetmenlerce kullanılan orijinal film boyutuna tam olarak uyum gösterdiğinden dolayı, gerek sağ ve sol tarafta, gerekse de ekranın alt ve üstünde yer alan siyah şeritleri ortadan kaldırarak, filmleri gerçek boyutunda görüntüleyebiliyor. Böylece Blu-ray filmleri evinizde izlerken, gerçek sinema deneyimini yakından tadabiliyorsunuz.

Yeni Smart 3D özelliğe sahip 50PFL7956H, muhteşem görüntüleme başarısını 3D filmlere de yansıtıyor. Yeni hafif  3D gözlükleri ile üçüncü boyut keyfini istediğiniz gibi artırabilmenize imkan veren cihaz, sahip olduğu görüntü teknolojileriyle de ilgi çekiyor. Ödüllü LED teknolojisiyle, parlak görüntü bölgelerinde parlak ışık üretebilen LED ışıklar, koyu bölgelerde ise kısılarak enerji tasarrufu sağlıyor. Philips’in üstün Ambilight Spectra 2 teknolojisi sayesinde ekran çerçevesinin iki tarafında bulunan LED ışıklandırmalarla, ekranın içindeki muhteşem görselliği duvarınıza yansıtıyor. Ayrıca, duvarınız ne renk olursa olsun, cihazınız duvar renginizi otomatik olarak belirleyerek Ambilight Spectra’nın daha iyi sonuçlar vermesini sağlıyor.

Dahili Wi-Fi desteğiyle kablosuz ağlara birkaç basit işlem yaparak ulaşabiliyor ve televizyonu internete bağlayabiliyorsunuz. Net TV özelliğiyle Twitter, YouTube, Picasa ve Dailymotion gibi sosyal paylaşım sitelerine kolayca ulaşmanızı sağlayan 50PFL7956H, ayrıca daha pek çok uygulamaya da ev sahipliği yapıyor. Sahip olduğu internet tarayıcı ve sanal klavyesiyle televizyon üzerinden internette sörf yapmak isteyenler için birebir olan 50PFL7956H, bunun yanında sahip olduğu DLNA ve Wifi Media Connect özelliği ile kablosuz internet bağlantısı ile dosya paylaşım işlerini kolaylaştırabilmenizi sağlıyor.Smart TV’nizi Smart telefonunuz ile kablosuz internet aracılığı ile yönetebilir ve görüntü paylaşabilirsiniz.

50PFL7956H’nin kendisine hayran bıraktıran bir diğer özelliği ise Multi-View teknolojisi. Bu teknoloji sayesinde sevdiğiniz televizyon programlarını izlerken televizyon ekranını bölerek aynı anda Twitter hesabınızı kontrol edebilir ya da ekranın bir köşesinden YouTube’dan video görüntülemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Philips 50PFL7956 TV’ye 5999TL’ye sahip olabilirsiniz.

Bilgi için:

Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr


Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.  

.