LCD monitör

  Eksiksiz 3D deneyimi

  Mesajlarınızı mükemmel görüntü kalitesiyle ve özel gözlük takmaya gerek kalmadan nefes kesici 3D etkisiyle iletin. 28 lentiküler görüntü ile, izleyicilerinizi etkisi altına alacak şaşırtıcı görüntüler sunabilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LCD monitör

58, 4 cm/23", Otostereoskopik 3D, Full HD BDL2331VS/00 Benzer ürünler bul

Eksiksiz 3D deneyimi

özel gözlük takmaya gerek kalmadan

 • Otostereoskopik 3D

  Otostereoskopik 3D

  Otostereoskopik 3D etkisi sayesinde, özel gözlük takmaya gerek kalmadan muhteşem 3D deneyiminin keyfini çıkarın. Lentiküler teknolojiyle mükemmel netlik ve derinlik veren bu etki, 3D deneyiminizin daha canlı ve keyifli bir hale gelmesini sağlar.

 • Full HD LCD ekran, 1920x1080p

  Bu ekranda, Full HD adı verilen bir çözünürlük özelliği bulunmaktadır. En son LCD ekran teknolojisi, her biri 1920 piksel olan 1080 aşamalı satırlık bir geniş ekran çözünürlüğüne sahiptir. Bu, 1080 satıra kadar HD giriş sinyalleri için olası en iyi görüntü kalitesini sağlar. En iyi parlaklık ve harika renkler ile parlak, titremesiz aşamalı tarama görüntüler sağlar. Bu zengin ve net görüntü size gelişmiş bir görüntüleme deneyimi sağlayacaktır.

 • Enerji tasarrufu için SmartPower

  Arka aydınlatma yoğunluğu, güç tüketimini %50'ye kadar azaltarak enerji giderlerinde önemli bir tasarruf sağlayacak şekilde sistem tarafından kontrol edilebilir ve ayarlanabilir.

 • Sıcaklık sensörü ürünün genel durumunu ölçer

  Bu açık mekan ekranı, dahili durumu izlemek için bir sıcaklık sensörü içerir. Dahili sıcaklığın önceden ayarlanmış eşiği aşması durumunda, ekranı normal koşullara uygun olacak şekilde soğutmak için iki dahili fan otomatik olarak etkinleştirilir.

 • Çevre koruması için RoHS standartlarıyla uyumlu

  Philips ekran ürünleri, çevreye zarar verebilecek kurşun ve diğer zehirli maddelerin kullanımını sınırlandıran Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması (RoHS, Restriction of Hazardous Substances) standartlarına uyumlu olarak tasarlanmış ve üretilmişlerdir.

 • Harika akıcılığa sahip 3D fotoğraflar için 28 lentiküler görüntü

  28 lentiküler görüntü ile, en etkileyici 3D görüntü efektlerini evinize getirerek 3D ekrandaki sanal nesnelerle "iletişime geçmenizi" sağlar.

 • 2D plus derinlik

  2D-plus-Derinlik 28 farklı görüntüye dönüştürülür ve etkileyici 3D biçimine uyarlanır

 • 3D içerik görselleştirme

  3D içeriği oynatmak, 3D ve 2D görselleştirme parametrelerini kontrol etmek için yazılım araçları sağlanmaktadır. Gerçek 3D içerik, popüler 3D animasyon paketlerinden bulunan eklentiler yoluyla oluşturulabilir. Mevcut 2D veya stereo içerik 2D-plus-Derinlik biçimine dönüştürülebilir. 2D-plus-Derinlik biçimi, küçük bir ek derinlik bant genişliğine sahip olduğundan mevcut sıkıştırma araçlarıyla uyumludur.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: