Profesyonel LED TV

  Profesyonel LED TV

  Benzersiz bir başucu TV'si

  Bu benzersiz Hospitality TV, hastanın başucuna kurulacak mükemmel bir çözümdür. Sağlık kuruluşları için tasarlanan TV, diğer hastaları rahatsız etmez ve özel bir izleme deneyimi sunarak rahatlığı en üst düzeye çıkarır Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Profesyonel LED TV

19 inç HeartLine, LED, DVB-T2/T/C & IPTV 19HFL4010W/12 Benzer ürünler bul

Benzersiz bir başucu TV'si

Hastalarınız için inanılmaz fonksiyonellik ile

 • Göz alıcı kontrasta sahip görüntüler için LED TV

  Göz alıcı kontrasta sahip görüntüler için LED TV

  LED arka ışık sayesinde yüksek parlaklığın, inanılmaz kontrastın ve canlı renklerin tadını düşük güç tüketimi ve güzel çizgilerle çıkarabilirsiniz.

 • Uzaktan kolay kurulum ve bakım için SmartInstall

  Uzaktan kolay kurulum ve bakım için SmartInstall

  SmartInstall TV'lerinizin kurulumunu ve bakımını kolaylaştırır. Kullanımı kolay web aracı sayesinde odalara gitmeden TV'lerinizi uzaktan yapılandırabilir ve kurabilirsiniz! Bu işlem zaman kazandırır ve ziyaretçileriniz rahatsız edilmez. İster otel bilgi sayfalarını güncelleyin, ister yeni kanallar kurun; SmartInstall tüm ihtiyaçlarınızı halleder.

 • Markalı, interaktif sağlık bilgi sayfaları için SmartInfo

  Markalı, interaktif sağlık bilgi sayfaları için SmartInfo

  SmartInfo, hastane ve sağlık bilgilerini hastalarınıza kolaylıkla sunmanızı sağlar. TV İntranet'e ya da İnternet'e bağlı olmasa bile hastalarınız bu etkileşimli hastane web sayfasına erişebilir. Bilgileri düzenli olarak değiştirebilir ve kolaylıkla hastalarınızın en güncel bilgilerden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

 • Sürekli gelir sağlamak için MyChoice uyumludur

  Sürekli gelir sağlamak için MyChoice uyumludur

  MyChoice, konuklarınıza özel TV kanalları sunmanın basit ve düşük maliyetli bir yoludur. Aynı zamanda, başlangıçtaki TV yatırımınızı amorti eden ek gelir kaynağı da yaratmaktadır.

 • Sağlık kuruluşları için beyaz tasarım

  Sağlık kuruluşlarında daha dostça bir görünüm için yuvarlak köşeli beyaz tasarım.

 • Mesafe algılamalı ve ışıklı dokunmatik ön kontrol tuşları

  Yenilikçi Başucu TV'sinin alt kısmında kişiselleştirilmiş bir kullanım deneyimi için akıllı dokunmatik panel bulunmaktadır. Işıklı kontrol tuşları karanlıkta bile kolay kullanım sunar. Temizlenebilir düz yüzeyi ve tuş takımı kilidi temizleme işlemini kolaylaştırır.

 • Tıbbi kalitede güç kaynağı düşük emisyonlu güvenliği sağlar

  Temel güvenlik, esas performans ve güvenilirlik profesyonel klinik ortamının vazgeçilmez gereklilikleridir. Standart TV'lerden farklı olarak Philips HeartLine bu gereklilikleri karşılamak için özel tıbbi kalitede güç kaynaklarıyla çalışır. Temel güvenlik ve esas performansı sağlamak için EN/IEC 60601-1 standardıyla uyumluluk gösterirler. Ayrıca tıbbi kalitede elektromanyetik testler ve uyumluluk için EN/IEC 60601-1-2 yardımcı standartlarıyla da uyumluluk gösterir. Birçok ülke, hastane ve klinik bir gereklilik olarak bu standartlarla uyumluluğu zorunlu kılar.

 • Galvanik olarak izole edilmiş kulaklık bağlantısı

  Kulaklık bağlantısı, hasta kulaklığı ve Philips HeartLine TV arasında mümkün olan en güvenli bağlantıyı sağlamak üzere galvanik olarak izole edilmiştir. Galvanik izolasyon, kulaklık konektörünün hasta yatağının yanındaki elektrik ortamdan güvenli bir şekilde ayrılmasını sağlamak için gereklidir.

 • AntiMikrobiyal muhafaza aktif bir şekilde bakteri üremesini engeller

  Mikroplar sağlığı tehdit eden enfeksiyonlara neden olabileceği için hastanelerde ve klinik ortamlarda büyüyen bir sorun haline gelmiştir. Bu sorun karşısında Philips HeartLine TV'ler muhafaza materyalinin iç kısmı için ekran muhafazasının ayrılmaz bir parçası haline gelen JIS Z2801 uyumlu antimikrobiyal katkı maddesi kullanır. "Staphylococcus aureus enfeksiyonu (Gastroenteritides)", "Escherichia coli (E Coli)" ve "Klebsiella (Zatürre)" gibi en yaygın mikroorganizmaların gelişimini engelleyen koruyucu kalkanı ile hem hastalarınızın hem de sizin sağlığınızı güvence altına alır.

 • Özel otel hizmetleri sunan Smart TV uygulamaları

  Philips Smart TV uygulamaları YouTube, sosyal ağ uygulamaları ve sayıları günden güne artan daha birçok uygulama seçeneğine sahiptir. Otel kullanımına yönelik tasarlanan özel sürüm, ziyaretçi bilgilerinin kullanım sonrasında silinmesini sağlama ve işinize zarar verebilecek yasadışı içeriği engellenme gibi ekstra avantajlara sahiptir.

 • İnteraktif sistemler için Serial Xpress Protokolü

  TV, Serial Xpress Protokolü (SXP) üzerinden, tüm önde gelen etkileşimli sistem sağlayıcılarının harici dekoderlerine ve set üstü kutularına bağlanabilir.

 • Optimum konuk konforu için ekran saat göstergesi

  Yeni ekran saat göstergemiz sayesinde konuklar saatin kaç olduğunu kolayca görebilir. Tek bir düğmeye basıldığında TV ekranında görüntülenen saat gelişmiş görünürlüğü ve daha düşük güç tüketimini bir araya getirir.

 • Düşük güç tüketimi

  Philips TV'ler güç tüketimini minimum düzeye indirmek üzere tasarlanmışlardır. Bu sadece çevresel etkileri azaltmakla kalmaz, aynı zamanda kullanım maliyetlerini de düşürür.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Uzaktan kumanda dahil değildir. İsteğe bağlı uzaktan kumanda TV'nin kurulumu sırasında gereklidir. Bazı özellikler isteğe bağlı uzaktan kumanda olmadan çalıştırılamaz.
 • Özelliklerin mevcudiyeti entegratör tarafından seçilen uygulamaya bağlıdır.
 • Tipik çalışma modu güç tüketimi IEC62087 Ed 2'ye uygun ölçülmüştür. Gerçek enerji tüketimi, televizyonun nasıl kullanıldığına bağlıdır.
 • Bu televizyon sadece teknoloji alternatiflerinin olmadığı belirli parçalar ve bileşenlerde, RoHS Yönergesi maddeleri altında mevcut muafiyet ile uyumluluk gösteren oranda kurşun içerir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: