Ürün hakkında genel bilgiler bölümüne geri dön
Philips  Salata Ustası 200 W HR1388/50

Taze ev yapımı salatalar ve daha fazlası

Viva Collection Salata Ustası HR1388/50

Birkaç saniye içinde tüm şekil ve boyutlarda mükemmel sonuçlar

Philips salata ustası ile sebze, peynir, salam ve daha fazlasını doğrudan salata tabağınıza, tencerenize veya derin tavanıza dilimleyebilir, doğrayabilir ya da jülyen şeklinde kesebilirsiniz. XL jülyen doğrama diskiyle patatesleri kızartma için uygun şekilde kesebilirsiniz. Saniyeler içinde salata ve daha fazlasını hazırlayabilirsiniz.
Philips Viva Collection Salata Ustası HR1388/50 200 W 6 diskli Doğrudan hazne, tencere ve derin tavaya Patates kızartması için XL Jülyen doğrama diski 3,5 5 4 4
beklediğimden daha düşük performans Genel olarak güzel, kullanışlı görünen tasarımı ve 6 değişik rendesinden dolayı ürünü aldım. En çok istediğim patates doğramasında malesef performansı oldukça kötü. Bir kere patatesler çok ince çıkıyor ve rendelerken patatesleri parçalıyor. Önce küçük parçaları ayırıp ancak kızartıyorsunuz ki bu geçen zamanda zaten kendiniz patatesleri kesebilirsiniz. Zaman tasarrufu maalesef kazandırmıyor. Rendesi biraz daha büyük olmalı ya da Philips ekstra bir rende sunmalı. Diğer yorumlarda da gördüm, ben de katılıyorum, küçük parçaları rendelemiyor, makinanın arasında kalıyor. Havuç, salatalık gibi sebzeleri gayet güzel rendeliyor. 23 Aralık 2013
bu kürün kesinlikle resimlerdeki veya klavuzunda anlatıldığı gibi değil çok pişman oldum yenı aldım 1 hafta olmadı bu ürün phılıps markasıyla ılk tanışmam oldu bir çok ürünü araştırdım ve bunda karar kıldım görüntü tasarım olarak çok kullanışlı görünüyordu..! işlevsel olarak bır defa denedim rendeler ince ve kalın her ıkısıde çok çok küçük,parçalar halınde atmama rağmen çoğu rendelenmiyor diğer kesici metalleride öyle araya sıkışıyor sebzeler, verimli değil kesinlikle patates kızartması da çok kötü kesinlikle kızartmalık ıcın bence uygun değil, patatesleri mahfetti çok ufak ince parçalıyor maalesef.... birde metal kısımlar takılıp çıkartılması çok zor uğraştırıyor 12 Kasım 2013
Hayatı kolaylaştırıyor Yaklaşık 10 gündür kullanıyorum. Aynı tür farklı marka iki ürünün demosuna bakıp yorumlarını okuyup bunda karar kıldım. Etrafa sıçratmıyor rende gibi elim kesildi sorunu yok. Temizlemesi kurması kolay. Çok pratik fazla yer kaplamıyor. Saniyelerde rende doğrama işini hallediyor. Yalnızca dilimleme bıçağının her ikiside biraz ince dilimliyor biraz daha kalın dilimleme yapsa daha iyi olabilirdi 28 Ağustos 2013
Kolaylık Philips yapmış gene yapacağını. Kesinlikle mükemmel bir cihaz. 23 Temmuz 2013
1-4 / 4
Kullanıcı Değerlendirmeleri (4)
229,90 TL*
*Tavsiye edilen yeniden satış fiyatı

Önemli noktalar

Çok amaçlı kullanım

  • Her şekilde ve boyutta farklı sonuçlar için 5 bıçak
  • Patatesleri patates kızartmasına uygun şekilde kesmek için tamamen metal XL jülyen doğrama diski
  • S'den XL'ye kadar ayarlanabilen besleme borusu

Saniyeler içinde mükemmel sonuçlar

  • Doğrudan kase, tencere ve derin tavaya servis edebilirsiniz
  • Güçlü 200 W motor
  • Mükemmel kesme sonuçları için paslanmaz çelikten disk bıçaklar

Son derece kolay

  • Makinede yıkanabilir parçalar
  • Kolay kablo saklama

Özellikler

Her şekilde ve boyutta farklı sonuçlar için 5 bıçak

Dilimleme, rendeleme ve jülyen doğrama için 5 ek disk bıçak sınırsız seçenek sunar. İstediğiniz disk bıçağı seçin ve disk yuvasına yerleştirin.

Paslanmaz çelikten 5 ek disk bıçak
Patates kızartması için XL jülyen diski

Patatesleri patates kızartmasına uygun şekilde kesmek için tamamen metal XL jülyen doğrama diski

Philips salata ustasının ayrı XL jülyen doğrama diskiyle patatesleri patates kızartmaya uygun şekilde kesmenin yanı sıra havuç, balkabağı, lahana, kabak gibi diğer malzemeleri de işleyebilirsiniz. Sonuç olarak sebzeleri kızgın yağda kızartılmaya uygun şekilde kesebilirsiniz.

Doğrudan kase, tencere ve derin tavaya servis edebilirsiniz

Philips Salata Ustası'nın doğrudan servis özelliği sayesinde malzemeleri istediğiniz bir salata tabağı, tencere veya derin tavaya doğrudan servis edecek şekilde kesebilirsiniz. Yüksek musluk büyük miktarda malzeme için büyük kaselerin kullanılmasına olanak sağlar. Bu tasarım yemek hazırlandıktan sonra temizlik süresini büyük ölçüde kısaltır.

Anında tabakta
200 W motor

Güçlü 200 W motor

Philips Salata Ustası'nın güçlü 200 W motoru, tüm favori tariflerinizi hazırlamanızı sağlar.

Mükemmel kesme sonuçları için paslanmaz çelikten disk bıçaklar

Philips Salata Ustası'nın paslanmaz çelikten disk bıçakları, keskin ve dayanıklı kesici kısımlarıyla mükemmel kesme sonuçları ortaya çıkarır.

Paslanmaz çelikten disk bıçaklar
Bulaşık makinesinde yıkanabilir

Makinede yıkanabilir parçalar

Philips Salata Ustası'nın tüm parçalarını bulaşık makinesinde yıkayarak kolayca temizleyebilirsiniz.

S'den XL'ye kadar ayarlanabilen besleme borusu

Philips Salata Ustası'nın S'den XL'ye kadar ayarlanabilen besleme borusu ile işlemek istediğiniz malzemeler üzerinde optimum kontrole sahip olarak istediğiniz sonuçları elde edersiniz. S besleme borusu havuç gibi ince malzemeler için idealdir. XL besleme borusu ise patates gibi daha büyük malzemeler için uygundur ve malzemelerin önceden kesilmesi gerekliliğini en aza indirir.

Ayarlanabilir besleme borusu

Kolay kablo saklama

Kolay saklama için cihazın kablosunu kolayca taban ünitesinin altına yerleştirebilirsiniz.

Eco passport

Philips çevreye ve topluma önem verir ve ürünlerin çevre dostu tasarımını ciddi olarak destekler.

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası

Kayıt ol

Bu ürün sizde var mı?

Ürününüzü kaydettirin

HR1388/50