Ürün hakkında genel bilgiler bölümüne geri dön
Philips  Süpürme ve Buharlı Temizleyici 2'si 1 arada: Süpürür, buharla temizler FC7020/01

Zeminleriniz buharla temizlikle parıldasın

Steam Plus Süpürme ve Buharlı Temizleyici FC7020/01

Tek hareketle süpürüp buharla temizleyin

Yeni Philips Steam Plus FC7020 ile evinizi tertemiz tutun. Mikropları ve bakterileri öldüren buharla en hijyenik temizlik sonuçlarına imza atın. Süpürme ve buharla temizlemeyi birleştiren bu temizleyici, zahmetsizce temizlik yaparak zaman kazanmanızı sağlar.
Philips Steam Plus Süpürme ve Buharlı Temizleyici FC7020/01 2'si 1 arada: Süpürür ve buharla temizler 30 sn ısınma süresi 2 mikro fiber ped Tüm sert zeminlerde 1 5 5 5
pişmanım önce alırken keşke yorumları okusaydım bütün yorumlara bende katılıyorum bende mi bi sorun var dedim değilmiş:( 10 Şubat 2014
Çok çaresizim Alıpta verdiğim paraya yandığım süpürge.Off....Her süpürmede makinayıda temizlemek gerekiyor.Tozlar çok yapışıyor...O halı aparatı çok fena.Süpürme esnasında çıkıyor.Takmakla uğraşırken pislik döküyorsunuz..Mobilya diplerini zaten almıyor. 1 Şubat 2014
pişmanlık kötü bir duygu!!! bu ürünü aldık, marka kalitesine güvendik, ilk kullanım fena değildi, ikinci kullanımda suyu buharlaştıramadı, rezistans ısındığı halde birtakım sesler çıkardı ve su buhar olamadı, arada damlattı alttan ama defalarca denediğimiz halde sonuç alamadık. bizim yaptığımız herhangi bir hatalı uygulama yok. beraberinde verilen iğne ile gereken noktalara açma yaptık, görünen yerlerde bir tıkanıklığa rastlamadık! hemen sitede ilgili yere mesaj yazdık, günlerdir yanıt yok! beklemedeyiz. bulunduğumuz ilçede servis yok, alıp ildekine götürmek zorundayız daha ilk ayında! 24 Ocak 2014
memnun kalmadım bu ürün belirtilen özelliklerde değil süpürme özelliği yok çok pişmanım aldığıma 9 Aralık 2013
MEMNUN KALMADIM 2.KEZ KULLANMAMA RAĞMEN ÇEKİM KONUSUNDA SIKINTILAR VAR, TOZLARI TOPLAMIYOR, DAHA MAKİNE YENİ VE TEMİZ İKEN TOZLARI BIRAKMASI HİÇ İYİ DEĞİL 2 Aralık 2013
1-5 / 5
Kullanıcı Değerlendirmeleri (5)

Önemli noktalar

Hijyenik temizlik sonuçları

  • Buhar, mikrop ve bakterileri %99,9 oranında öldürür
  • Güçlü buhar için 1500 W

Zaman ve zahmetten tasarruf

  • Tek hareketle süpürüp buharla temizleyin
  • Ekstra hızlı kuruma süresi

%100 kimyasaldan arınmış temizlik

  • Zemininizde hiç kalıntı bırakmaz
  • Musluk suyu kullanılabilir

2 mikrofiber ped dahildir

  • Yıkanabilir ve dayanıklı mikrofiber pedler

Oto. Kapanma

  • Ara verdiğinizde buhar işlevi durur


Özellikler

Buhar, mikrop ve bakterileri %99,9 oranında öldürür

Philips Steam Plus ile en hijyenik buharlı temizlik sonuçlarının tadını çıkarın. Philips Steam Plus mikropları ve bakterileri öldürür. Kimyasal madde kullanmadan, yalnızca suyla her tür sert zemini temizleyin.

Buhar mikropları ve bakterileri öldürür
Güçlü buhar için 1500 W

Güçlü buhar için 1500 W

1500 W gücündeki Steam Plus, hemen ısınarak 30 saniyeden kısa sürede kullanıma hazır olur. Steam Plus buhar vermeye hazır olduğunda LED gösterge ışığı beyazdan maviye döner.

Tek hareketle süpürüp buharla temizleyin

Tek adımda hijyenik sonuçlar elde edin. Steam Plus'ın birleştirilmiş temizlik işlemi sizi zahmetten kurtarır ve zaman kazandırır. Süpürme işlevi kiri, tozu ve kırıntıları alırken buhar zemini temizler. Her seçeneği ayrı ayrı kullanabilir veya seçenekleri birleştirerek zemininizi tek seferde temizleyebilirsiniz.

Tek hareketle süpürüp buharla temizleyin
Ekstra hızlı kuruma süresi

Ekstra hızlı kuruma süresi

Philips Steam Plus temizlik sırasında size zaman kazandırır. Steam Plus görünen ve görünmeyen kirleri etkili bir şekilde temizlese de zemini neredeyse tamamen kuru bırakır.

Zemininizde hiç kalıntı bırakmaz

SteamPlus yalnızca suyla çalışır. Zemininizde kimyasal madde artığı bırakmaz.

%100 kimyasaldan arınmış temizlik
Yıkanabilir mikrofiber pedler

Yıkanabilir ve dayanıklı mikrofiber pedler

Ürünle birlikte 2 yıkanabilir ve dayanıklı mikrofiber ped verilir. Yumuşak mikrofiber malzeme tozu ve kiri nazikçe gevşetir, kaldırır ve emer. Kiri etkili ve nazik biçimde temizler. Mikrofiber pedler makinede yıkanabilir, kolayca takılabilir ve çıkarılabilir.

Ara verdiğinizde buhar işlevi durur

Buharlı temizliğe ara verdiğinizde Steam Plus dik konumda buhar vermeyi otomatik olarak durdurur. Bu özellik ekstra güvenlik ve iç huzuru sağlar.

Güvenliğiniz için Otomatik Duraklatma
Musluk suyu kullanılabilir

Musluk suyu kullanılabilir

SteamPlus musluk suyu kullanarak temizlik yapmak için özel olarak geliştirilmiştir. Aktif Kireç Filtresi sudaki kireci otomatik olarak çözer. Kireçlenmeyi önlemek ve ürünün kullanım ömrü boyunca yüksek performans almak için Aktif Kireç Filtresini en az 6 ayda bir değiştirmenizi öneririz.

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası

Kayıt ol

Bu ürün sizde var mı?

Ürününüzü kaydettirin

FC7020/01